1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Впечаток на неделата...

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Snow-Queen, 10 септември 2012.

 1. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  14.983
  Пол:
  Женски
  Секоја сабота/недела пишувајте, што ви оставило впечаток во текот на изминатата недела. Небитно дали е нешто од вашиот живот, настани и новости во македонија и пошироко....општо,било што.
  Денес е понеделник, но ете можеме да пишеме за изминатава недела.
  Мене впечаток на неделата ми беше Концертот на 08.09.2012
   
 2. cigarce

  cigarce Популарен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2011
  Пораки:
  1.400
  Допаѓања:
  3.921
  Пол:
  Женски
  Ти бе Сноу :) Со сите овие отворени теми.
   
  На Snow-Queen му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Katerinceee

  Katerinceee Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2012
  Пораки:
  814
  Допаѓања:
  1.230
  Пол:
  Женски
  На ден 09.22.2012 бев на најлудата и најнезаборавната свадба што досега сум била :rofl: :rofl: :rofl:
   
 4. hermosa

  hermosa Популарен член

  Се зачлени на:
  7 декември 2011
  Пораки:
  3.002
  Допаѓања:
  6.070
  Пол:
  Женски
  16.03.2013
  карневалот
   
 5. rici.aaaaa

  rici.aaaaa Популарен член

  Се зачлени на:
  25 април 2012
  Пораки:
  1.240
  Допаѓања:
  3.391
  Мене ми остави впечаток болеста на мојот мачор доби пневмонија.Но сега е подобар уште малку и пак ке биде во топ форма...душа моја малечка
   
 6. hermosa

  hermosa Популарен член

  Се зачлени на:
  7 декември 2011
  Пораки:
  3.002
  Допаѓања:
  6.070
  Пол:
  Женски
  греотка :worried: .ричи,се надевам побрзо ќе оздрави.носи го на ветеринар
   
 7. angelche16

  angelche16 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  2.189
  Допаѓања:
  8.788
  Пол:
  Женски
  оваа недела екстерните :D
   
 8. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  11.145
  Допаѓања:
  62.948
  Пол:
  Женски
  Кавгата со дечко ми ме замисли околу тоа кој е кој и што е што во врскава. Јас сум инаетчиката а тој е оној кој спасува ситуација бидејќи тој е оној кој повеќе сака.
   
 9. simonna.a

  simonna.a Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 февруари 2013
  Пораки:
  4.394
  Допаѓања:
  30.886
  Пол:
  Женски
  Одев во близина на Гинимале во Битолава...и така одејќи свртив поглед кон нашата прекрасна најубаво пловна река по која рибите си го живеат својот кралски живот и водата си тече низ огромните оази и острови какви што нема никаде на ниедна река на планетава,а и по која камењата си стрчат како споменици така прекрасно креирани од мајката природа....се вооддушевив од глеткава на реката Драгор и си реков ова мора да се впечати со една-две фотографии.Значи,дами и господа,впечатокот на неделата...Немојте премногу да се изненадувате на убавината,онесвестувачко еколошки така...
  (малку се матни сликите,ама матна е и судбината на рекава...no comment:x)
  Photo1535.jpg Photo1536.jpg
   
  На Aleksandar1212 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  11.145
  Допаѓања:
  62.948
  Пол:
  Женски
  Впечатокот е негативен.
  Излегувам на тераса и гледам надолу, што да видам: студентите (седам во студентски дом) фрлале шишиња, кесички од смоки, леб, хартија итн. Абе дали ова има смисла? Некои студенти не заслужуваат ништо Грујо да им обезбеди туку во штала да ги пикне. Од каде се тие дојдени, како се воспитани, како се однесуваат дома или на одмор? Навистина не знам што да кажам, стварно сум разочарана и згрозена. Толку ли е тешко во канта да го фрлиш ѓубрето? Па јас едно мало ливче да е не го фрлам, ако нема канта или контејнер со мене го носам додека најдам. Толку е тешко? Ама не, не е до тешкото, до совеста и осетот е.
   
  На sanjaeva му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Aleksandar1212

  Aleksandar1212 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 август 2016
  Пораки:
  1.105
  Допаѓања:
  7.674
  Пол:
  Машки
  Неделава ми беше работна, исполнета со промени, и запознавање нови пријатели.
  Марко,Ванчо,Наташа, Кате,она непознатото другарче со кое не си разменивме фејс... да не го заборавам стариот пријател кој се повеќе се осеќа немирен околу мене.Тоа е тоа пријателе... тука сум јас секогаш и ќе бидам оној истиот.
  Чувството кога ќе помогнеш на некој кој ти го побарал тоа, не треба ништо за возврат, ако имам време ќе дојдам на слава, да ставиш од мезето.
  Фала на услугата Влатко, сепак Сузе беше таа што покрена се.
  Стара, добра кола која е научена да трпи, изгребана однадвор полна со енергија одвнатре...
  И моите гооолеми пријатели кои не знаат да зборуваат а ми кажуваат се.
   
  На elimkd му/ѝ се допаѓа ова.