1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вработување во Микросам-Прилеп

Дискусија во 'Барање работа' започната од daskaloska, 8 август 2012.

 1. daskaloska

  daskaloska Активен член

  Се зачлени на:
  14 декември 2011
  Пораки:
  25
  Допаѓања:
  1
  dali ima nekoj aplicirano i dali znae sto sodrzat testiranjata, od kolkav obem, na koj jazik se, znam sekoe testiranje ima logicki matematicki zadaci prasanja od opsta kultura za firmata dali i tuka isto?
   
 2. brightmoon

  brightmoon Нов член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2014
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  2
  Da i mene me interesira istoto, i dali tie testiranja se odnesuvaat samo za masinski inzinjeri ili nekoj so slicen stepen na obrazovanie ? Sto ako se bara so drug stepen na obrazovanie ..
  [mod-kirilica:1jr59i4w][/mod-kirilica:1jr59i4w]
   
 3. Polsko

  Polsko Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2012
  Пораки:
  900
  Допаѓања:
  563
  Пол:
  Женски
  Дали некој до сега бил на тестирање, и што содржи тестирањето?
   
 4. Ivanna23.

  Ivanna23. Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 септември 2019
  Пораки:
  440
  Допаѓања:
  937
  Пол:
  Женски
  Има ли некој кој работи тука или пак знае нешто повеќе за фирмата? Може да ми пиши ЛП? ^_^
   
 5. Amellie13

  Amellie13 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јануари 2017
  Пораки:
  2.999
  Допаѓања:
  45.005
  Пол:
  Женски
  Има ли некој пријавен за бесплатниот курс за програмирање во C# што ќе биде наскоро?