1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вработување во Fxlider

Дискусија во 'Барање работа' започната од Super-Mama, 21 мај 2016.

 1. Super-Mama

  Super-Mama Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 март 2014
  Пораки:
  144
  Допаѓања:
  13
  Ja otvoram ovaa tema so cel da dobijam poveke informacii vo vrska za ovaa firma.

  Vaka sedisteto na firmata Fxlider e vo Srbija,Belgrad.Platata i uslovite za rabota se odlicni.No sepak preseluvanjeto vo druga drzava bez nikakvi informacii e malku rizicno.

  -Dobra strana e toa sto se potpisuva dogovor na 18 meseci.
  -Losa strana e toa sto dokolku od bilo kakvi pricini otkazuvate od rabota togas mora da vratite 1000 evra.

  Ajde ve molam pisete iskustva dali nekoj rabotel tamu ili pak poznavate nekoj koj raboti vo ovaa firma.

  Eve link od firmata :
  https://www.fxlider.com/
   
 2. tigrica92

  tigrica92 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 март 2014
  Пораки:
  637
  Допаѓања:
  549
  Пол:
  Женски
  а фирмава за што е, што се работи?
   
 3. Anacid

  Anacid Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 декември 2014
  Пораки:
  294
  Допаѓања:
  2.429
  Пол:
  Женски
  за некои акции на берза слично нешто .. Јас си направив профил нешто како да видам што како и ме умреа од јавување ептен се досадни се јавуват ти кажуват колку да уложиш да ставиш на сметка , кога еврото ке паднело и сл важно ептен се досадни секоа ден звонат и фанав бројот си го сменив ..
   
  На Dimaja му/ѝ се допаѓа ова.