1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Враќање на долгот во банка

Дискусија во 'Правни совети' започната од Sylvanas, 8 мај 2016.

 1. Sylvanas

  Sylvanas Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2012
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Женски
  Ве молам за помош имам дозволен минус на комерцијална банка, имам извадено 6000 колку е каматата на таа сума. И дали можам да го затворам минусното салдо од следната плата. Очекувам одговор ви благодарам.