1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Врвот на пијанството

Дискусија во 'Канта' започната од anichka94, 21 август 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. anichka94

  anichka94 Популарен член

  Се зачлени на:
  18 мај 2012
  Пораки:
  1.822
  Допаѓања:
  7.044
  Кога последен пат сте се опијаниле !? колку често го правите тоа
  и која е последната глупост што сте ја направиле ,за време на таквата состојба ?

  споделете некое ваше искуство или на некој ваш близок
   
 2. Anna-Banana

  Anna-Banana Популарен член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2011
  Пораки:
  3.857
  Допаѓања:
  4.868
  Пол:
  Женски
 3. Shortie

  Shortie Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 декември 2011
  Пораки:
  256
  Допаѓања:
  71
  Пол:
  Женски
  Врв на пијанството-искреност.:)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.