Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вреди ли да се биде чесен?

Дискусија во 'Канта' започната од smiley22, 12 април 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. smiley22

  smiley22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 април 2012
  Пораки:
  670
  Допаѓања:
  349
  Колку што видов ваква тема нема,ама ако има клуч.
  Што мислите вреди ли да се биде чесен???
  Според мое мислење мислам дека вреди....чекам ваши мислења :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.217
  Допаѓања:
  57.032
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.