1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Времето во Скопје?

Дискусија во 'Слободно време' започната од problems94, 29 ноември 2012.

 1. problems94

  problems94 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јули 2012
  Пораки:
  104
  Допаѓања:
  15
  Ај ќе замолам некоја скопјанка или скопјанец сеедно, да ми каже како е времето во скопје дали е многу ладно? Утре ми е план за накај Скопје па незнам како да се облечам дали капутче или кожено палто. Можда темава е глпа ,ама од подалеку сум и ме интересира ... Ве молам за одговор а потоа слободно може темава во канта. :)
   
 2. homealone

  homealone Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2012
  Пораки:
  1.286
  Допаѓања:
  361
  Пол:
  Женски
  би ти препорачала да си земеш капутче зошто сепак е ладно јас денес се смрзнав со кожна јакничка
   
 3. babymama

  babymama Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јуни 2012
  Пораки:
  437
  Допаѓања:
  221
  Oсвен капутче, земи си и чадор со себе - тука врне истура. :rain:
   
 4. vitomir

  vitomir Нов член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2011
  Пораки:
  2.095
  Допаѓања:
  3.623
  Времето е многу сончево и многу топло некаде плус 40 степен,што да ти кажам не се дише,земи си една лепеза за ладење,ние тука цркнавме.поздрав
   
 5. Antolinaa

  Antolinaa Популарен член

  Се зачлени на:
  2 октомври 2012
  Пораки:
  2.423
  Допаѓања:
  15.932
  Капутче, чизми и чадориште. Зашто никакво е надвор |(
   
 6. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  14.975
  Пол:
  Женски
  Времево денес ... 1 Декември = 1 Март :wasntme:
   
 7. meU

  meU Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  2.633
  Допаѓања:
  3.033
  Кај мене снегче почна уште пред 1ч. Не е многу но се гледа дека врне |(
   
 8. SnowWhite91

  SnowWhite91 Популарен член

  Се зачлени на:
  15 септември 2012
  Пораки:
  1.153
  Допаѓања:
  1.397
  Време = невреме :roll: :rain: :@