1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вреќа за спиење

Дискусија во 'Слободно време' започната од caculence, 5 јули 2010.

 1. caculence

  caculence Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  1
  Девојки, дали ќе можете да ми помогнете... Сакам да купувам вреќа за спиење, за кампување, ама не знам каде во Скопје да барам. Знаете ли барем како им се движат цените? :?:
   
 2. Bright

  Bright Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.547
  Допаѓања:
  5.516
  Би требало да има онаму каде што се продаваат работи за лов и риболов, планинарење и слично. (не ме прашувај каде точно - не сум од ск)
  Иначе мојата ја купив околу 2000 денари.
   
 3. Justice.Girl

  Justice.Girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 ноември 2011
  Пораки:
  295
  Допаѓања:
  212
  Пол:
  Женски
  Уф.. и јас барам такви :sweat: во Охрид, но никаде неможам да најдам :sweat: Хелп!!!
   
 4. MarchelineAmaru

  MarchelineAmaru Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  2.255
  Допаѓања:
  1.341
  Имам фобија од вреќиве :D
  Бидејќи многу немирно спијам ,кога бев помала редовно ме ставаа во вреќа за спиење ,демек да не се отскривам навечер ,да не сум настинела :^)
  Се чувствував како Дракула во ковчег ,ни можев да мрднам ни да претнам :@
   
 5. Angel-Adriana

  Angel-Adriana Популарен член

  Се зачлени на:
  28 август 2012
  Пораки:
  1.085
  Допаѓања:
  555

  Ме изнасмеа! :D Јас баш сакам многу вреќи за спиење. Само мрзам што секогаш морам внатре уште едно ќебе да ставам зашто имаче ми е многу ладно! :$
   
 6. Sar4etooBe

  Sar4etooBe Активен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2013
  Пораки:
  31
  Допаѓања:
  2
  Имам дома една мислам дека мајка ми ја купи од метрото во бугарија а за цената не се секавам инаку откако сме ја купиле ја нема никој спиено во неа :D
   
 7. tikvi4ka992

  tikvi4ka992 Активен член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2013
  Пораки:
  34
  Допаѓања:
  6
  Ако нешто ви значи, вреќи за спиење има во YUSK, CITY MALL :) Мислам дека беа од 600 ден. до кај 1200 или 1500 :)
   
 8. Pretty123

  Pretty123 Активен член

  Се зачлени на:
  16 април 2014
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  7
  Ахахаахахааха :D
   
 9. Вањааа

  Вањааа Нов член

  Се зачлени на:
  8 јуни 2017
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Јас си нарачав од somniashop. Многу сум задоволна, не пропушта вода а и ефтина е.