1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Врисок (Scream) [2015]

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од ludoto19, 5 јули 2015.

 1. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.450
  Нов серија од MTV.
  10 епизоди се планирани за новата сезона.И нормално инспирација од култниот филм Врисок.
  Фина глума, интересен почеток.
  Препорачувам на сите љубители на Slasher.

  Единствено нешто што не ми се допадна е маската на убиецот, иако е поморбидна не е таа таа култната :D
  [​IMG]
   
  На JustFun му/ѝ се допаѓа ова.
 2. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  1.785
  Допаѓања:
  10.899
  Пол:
  Женски
  Јас само што започнав да ја гледам.Сега за сега ми се допаѓа.