1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Врската од кој месец понатаму е сигурна?

Дискусија во 'Канта' започната од BlackSwan070, 24 септември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. BlackSwan070

  BlackSwan070 Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2011
  Пораки:
  39
  Допаѓања:
  3
  Знам дека можеби врските се опасна работа посебноо доолгите т.е. само долгите хаха,
  Паа дали мислите дека ако на дечкото не му се здосади до кај 9 месеци во врската нема веќе да му се здосади што мислите? :o
  Примам секакви мислењаа!! :D:D:D :* :* <3
   
 2. MacaLove

  MacaLove Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2011
  Пораки:
  2.399
  Допаѓања:
  6.337
  E значи Бог да чува и да брани. Ова не сум го видела. :x [​IMG]
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.793
  Допаѓања:
  65.507
  Пол:
  Женски
  Teмата не поттикнува дискусија.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.