1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Врска и далечина

Дискусија во 'Канта' започната од Iv.girl55, 17 август 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Iv.girl55

  Iv.girl55 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2013
  Пораки:
  235
  Допаѓања:
  100
  Пол:
  Женски
  Дали влијае далечината на врската ? Би успеале овие врски ? :inlove:

  ( доколку постои темава слободно нека биде избришана )
   
 2. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  4.896
  Допаѓања:
  5.452
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.