1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Врска на далечина

Дискусија во 'Канта' започната од Serendipityy, 2 јуни 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Serendipityy

  Serendipityy Активен член

  Се зачлени на:
  21 мај 2012
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  0
  Ваше мислење, дали успева?
  Според мене може да успее ако имаш целосна доверба во партнерот :)
   
 2. Ann.94

  Ann.94 Популарен член

  Се зачлени на:
  13 мај 2011
  Пораки:
  728
  Допаѓања:
  1.822
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.