1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Врска овен-овен и овен-близнаци

Дискусија во 'Канта' започната од FamousGirl, 21 октомври 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. FamousGirl

  FamousGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2013
  Пораки:
  48
  Допаѓања:
  2
  Што мислите за врска овен-овен? а што за врска овен-близнаци? Дали некоја од вас имала вакво искуство или се разбира од овие комбинации и што мислите за тоа? :)
   
 2. Barca-Gril

  Barca-Gril Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2013
  Пораки:
  874
  Допаѓања:
  927
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.