1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Врска од далечина

Дискусија во 'Канта' започната од baby87, 17 април 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. baby87

  baby87 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2010
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  8
  se zapoznav so den decko ama e od bt a ja od sk mi e strav da pocnam vrska zaradi dlecinata.....deckoto e preubav ne znam sto da pravam pocnav da se zaljubuvam.....pomosssssssssss sto da pravam ima li nekoj takvo iskustvo i dali uspeva?????????
   
 2. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.566
  Допаѓања:
  20.046
  имаш тема веке отворена
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.480
  Допаѓања:
  63.992
  Пол:
  Женски
 4. baby87

  baby87 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2010
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  8
  fala mnogu..............odam da citnam...:):):):)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.