1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Врска помеѓу македонец/македонка со друга вера. ДА или НЕ ?

Дискусија во 'Канта' започната од Poisson, 5 ноември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Poisson

  Poisson Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2013
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  14
  Врска помеѓу македонец/македонка со друга вера. ДА или НЕ ?
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.