1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Врска преку интернет

Дискусија во 'Канта' започната од Ergen31, 26 февруари 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Ergen31

  Ergen31 Нов член

  Се зачлени на:
  21 февруари 2014
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  1
  има ли таква Врска ?? каде партнерите преку долготрајно дружење преку нет се зближуваат еден кон друг
  дали верувате дека може да постои таква врска ??
  и дали практикувате комуникација преку нет
  лично јас да 8) , често пати кога сум слободен навечер комуницирам
  а знам и доста врски на мои блиски другари кои започнале токму преку тоа виртуелно дружење
  чекам ваши мислења
   
 2. Anouk

  Anouk Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јули 2011
  Пораки:
  806
  Допаѓања:
  1.380
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.