Врска со мажена жена

Дискусија во 'Канта' започната од fallenangel, 9 август 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. fallenangel

  fallenangel Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2010
  Пораки:
  2.143
  Допаѓања:
  16.141
  Поттикната од темите како што се врска со женет маж, разведен маж би сакала да споделиме мислења за другата страна од паричката за да не излезе дека сепак само мажите имаат излети во бракот.
  Кое е вашето мислење или став за вакви врски?
  Ако темата е глупа нека оди во канта.:)
   
  На Џони Џип му/ѝ се допаѓа ова.
 2. anakonda88

  anakonda88 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 април 2010
  Пораки:
  2.598
  Допаѓања:
  4.480
  Пол:
  Женски
  темава не е глупа али не е интересна за гледачите :D
  Која жена ке ти признае дека го вара маж и??? Ние жените ги оговараме само другите :D
  Би сакала Дугокосиот да се приклучи во програма :D
   
  На Џони Џип, fallenangel, okcenzi и 2 други им се допаѓа ова.
 3. Дугокоси Швалер

  Дугокоси Швалер Активен член

  Се зачлени на:
  2 август 2016
  Пораки:
  189
  Допаѓања:
  301
  Пол:
  Машки
  Ofcourse, sum bil zo mazena zena so dete. So edna bevme taka 2 pati po nekolku meseci.
  Taa se zalese deka maz i raboti od 8-20 i dodeka se vrati doma 22 i taka nisto ne dobivala sto se tice romantike
   
  На Џони Џип му/ѝ се допаѓа ова.
 4. anakonda88

  anakonda88 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 април 2010
  Пораки:
  2.598
  Допаѓања:
  4.480
  Пол:
  Женски
  Дуге косе ноге босе :D
  Знаев дека ти си створен за темава :P
   
  На Џони Џип му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Дугокоси Швалер

  Дугокоси Швалер Активен член

  Се зачлени на:
  2 август 2016
  Пораки:
  189
  Допаѓања:
  301
  Пол:
  Машки
  Se u redu, bas e pogodena smenata svalerajska, arno ama svalerot e preumoren, taka da ke mora da ostavi za utre i da ve napusti. Good night mili moi feminki babies :* :hug:
   
  На anakonda88 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Tatjana95

  Tatjana95 Популарен член

  Се зачлени на:
  4 август 2014
  Пораки:
  357
  Допаѓања:
  1.093
  Пол:
  Женски
  Глупо е. Исто како што е глупава врската со женет маж. Исто како што е глупава секоја форма на изневерување. Што има тука нејасно? :^)
   
  На Gushkalo и anakonda88 им се допаѓа ова.
 7. JollyGirl

  JollyGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2012
  Пораки:
  6.108
  Допаѓања:
  75.368
  Пол:
  Женски
  Напушти не ЗАСЕКОГАШ, не само за утре....
   
  На Romeo J, rose60 и Џони Џип им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.