1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Врска со човек од друга вера

Дискусија во 'Канта' започната од fancula, 9 февруари 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. fancula

  fancula Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  49
  Ве молам за совет...Македонка сум,имам 20 години..сингл сум веќе повеќе од една година..пред некое време запознав еден дечко..Албанец ..можам да кажам дека тој се заљуби уште првиот пат кога ме виде..а можеби почуствував и јас нешто...неможам да објаснам..
  уште се нема ништо случено меѓу нас..едноставно ми посветува многу внимание и се чувствувам убаво покрај него..Ве молам кажете ми што би направиле да сте на мое место?? Однапред благодарам
   
 2. Ariel

  Ariel Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  7.699
  Допаѓања:
  130.176
  Има една ваква тема со еден куп мислења...
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.