1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Врски за една вечер

Дискусија во 'Сингл' започната од miss.pretty, 22 јануари 2010.

  1. miss.pretty

    miss.pretty Истакнат член

    Се зачлени на:
    21 јануари 2010
    Пораки:
    17
    Допаѓања:
    5
    Me interesira koe e vaseto mislenje na ovaa tema? Dali ste imale dosega takva vrska?
    I zosto ste se odlucile da se vpustite vo takva avantura?
     
    На srcence...haha му/ѝ се допаѓа ова.
  2. angel.11

    angel.11 Истакнат член

    Се зачлени на:
    17 јануари 2010
    Пораки:
    44
    Допаѓања:
    26
    ми се има случено порано, како помала, памет лети незнаев ни ја што сакав. Вајда талкав и сакав да си пронајдам идеален. секако завршивме само со неколку страсни бакнежи ниедна авантура за една вечер не заврши во кревет зашто знаев дека сум таму само за провод не за нешто повеќе.......... јас сум за врски за една вечер
    па ајде луѓе како ке ги цениме :lol: совршените :lol: ако не налетаме на неколку :twisted: грешки :twisted: Ч)
     
    На Koalica и rodnicka им се допаѓа ова.
  3. Kristy

    Kristy Истакнат член

    Се зачлени на:
    21 декември 2009
    Пораки:
    10
    Допаѓања:
    7
    И мене ми се има случено ваква авантура повеќепати, но само мување, ништо повеќе од тоа. За ваква авантура се имам одлучено на пример, ако сум во некој друг град и ако имам шанса со некое "добро парче" зошто па да не?? Но само мување, ништо повеќе. Еднаш се живее, јас сум ЗА вакви "врски" и немам ништо против. :)
     
    На Name, fuel, anironaldo и 1 друга личност им се допаѓа ова.
  4. Hipica

    Hipica Форумски идол

    Се зачлени на:
    31 декември 2009
    Пораки:
    14.369
    Допаѓања:
    14.818
    И јас сум ЗА. Ако се има прилика зошто да не?
     
    На Lacrimosa и donzuan-1 им се допаѓа ова.
  5. Go-Girl

    Go-Girl Популарен член

    Се зачлени на:
    22 ноември 2009
    Пораки:
    3.712
    Допаѓања:
    3.988
    врска за една вечер, популарно наречено мување :lol:
    може може зошто да не, ако има добра прилика зошто да се испушти, ама само неколку страсни бакнежи колку да биде позабавно....НИКАКО СЕКС за една вечер!!!! :mrgreen:
     
    На Koalica и donzuan-1 им се допаѓа ова.
  6. disturbia

    disturbia Истакнат член

    Се зачлени на:
    19 јануари 2010
    Пораки:
    29
    Допаѓања:
    4
    шема?мм да имам еднаш затоа што ме пукна од молење меѓутоа не ми се случило уште еднаш а незнам за понатаки а зошто да не па и мене ми текнало за забава хихихих малку откачено меѓутоа само шема без некакви поблиски односи :lol:
     
  7. RainBow

    RainBow Глобален модератор Член на тимот

    Се зачлени на:
    3 декември 2009
    Пораки:
    21.792
    Допаѓања:
    65.502
    Пол:
    Женски
    Ah pa muvanjeto e sega popularno :) jas ne gledam nisto loso vo toa i porano go praktikuvav pocesto eeee ama toa odamna bese :D nemam nisto protiv toa, megutoa se dodeka ne stanuva zbor za seks neli ;)
     
  8. AnnaBell

    AnnaBell Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 ноември 2009
    Пораки:
    4
    Допаѓања:
    1
    Sum imala vrski za edna vecer i toa nekolku takvi,koga bev pomlada.Interesno mi bese da imam vrska t.n. bez obvrski,a deckite so koi bev gi ucenuvav da ne kazuvaat na nikoj ili nema povtorna sredba...hahaha...(togas mislev deka navistina molcat).So tek na vremeto pocnav da gubam interes za takvi "sredbi",bidejki svativ deka od toa se cuvstvuvam prazno i osameno.
     
    На toni30 му/ѝ се допаѓа ова.
  9. tanja6

    tanja6 Популарен член

    Се зачлени на:
    25 ноември 2009
    Пораки:
    1.570
    Допаѓања:
    567
    Пол:
    Женски
    ne sum za takvi vrski,e sea mi se ima deseno na odmor letni avanturi neli,svesen si deka traat samo dodeka si tamu,ama bez seks,muvanje,ama porano sega ne
     
  10. LaRagazza

    LaRagazza Истакнат член

    Се зачлени на:
    10 декември 2009
    Пораки:
    203
    Допаѓања:
    121
    Јас не гледам логика во тоа да се залапаш со некој и да се издрапаш ( мување ) и следен пат кога ќе се видите како ништо да не се десило.И да не го запознаеш човекот каков е во суштина.И јас сум се мувала ееееехе ама секогаш сум била повеќе за врска!
     
    На sandramnmp и tati4ka им се допаѓа ова.
  11. malecka.16

    malecka.16 Истакнат член

    Се зачлени на:
    8 јануари 2010
    Пораки:
    294
    Допаѓања:
    21
    Sum imala mnogu vrski za edna vecer ( muvanje samo!) i toa mi e mnogu normalno na moi 16 godini, pa mozebi duri i pointeresno od doolga i seriozna vrska haha, no sepak i od toa muvanje vo nekoj moment moze da mi dojde "preku glava" sto bi rekle i da se custvuvam osameno, megutoa sepak ke dadam edno goolemo DA za toa :D
     
  12. Augustina

    Augustina Истакнат член

    Се зачлени на:
    10 јануари 2010
    Пораки:
    43
    Допаѓања:
    36
    Ne sakam takvi avanturi, mi se ima sluceno, neznam dali postoi licnist sto nema takvo nesto doziveano :)
    Ako seuste ima takvi, neka se frlat vo akcija :lol: , od edna strana za da znaat sto e toa avantura, a od druga za da svatat deka toa e nesto beznacajno sto treba da se iskusi vo zivotot, no ne i da se praktikuva...
     
    На Name му/ѝ се допаѓа ова.
  13. suGarBaby

    suGarBaby Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 јануари 2010
    Пораки:
    178
    Допаѓања:
    112
    Паа.Мување,Флерт,Заебавање за една вечер ДА !!
    Друго нешо повеќе од набројаното дефинитивно НЕ !!
    А и не планирам . :mrgreen:
     
  14. Magnolija

    Magnolija Популарен член

    Се зачлени на:
    1 декември 2009
    Пораки:
    1.674
    Допаѓања:
    7.645
    Сум имала, интересно е :)
    Ама 2 пати ми се има дешавано од врска за една вечер да дојде до многу подолго и тоа момче засекогаш да ми остане во срце.
     
    На Koalica му/ѝ се допаѓа ова.
  15. barbiegirl

    barbiegirl Истакнат член

    Се зачлени на:
    16 јануари 2010
    Пораки:
    129
    Допаѓања:
    49
    На секого му се случува и нема ништо лошо во тоа. Мислам кога ќе ви се пружи некоја СУПЕР шанса, како да се пропушти?! :D
     
  16. Braveheart

    Braveheart Истакнат член

    Се зачлени на:
    31 јануари 2010
    Пораки:
    609
    Допаѓања:
    94
    сум се впуштала во врски со цел за една вечер, ама после излегува дека ќе има и следна и следна и... :lol: :lol:
     
    На Petar80 му/ѝ се допаѓа ова.
  17. black-angel

    black-angel Praefectus Vigilum Член на тимот

    Се зачлени на:
    14 декември 2009
    Пораки:
    2.635
    Допаѓања:
    4.456
    Пол:
    Женски
    да ми се случило неколку пати до сеа ама сепак си останувам на тоа дека такви работи не се за мене
     
  18. Dark-Rose

    Dark-Rose Истакнат член

    Се зачлени на:
    30 декември 2009
    Пораки:
    136
    Допаѓања:
    76
    Мување да, но секс за една вечер НЕ! Ма да јас одамна завршив со мувања :lol: Сега сум во сериозна долга врска и сето тоа ми изгледа така смешно но и интересно од друга страна :lol: Сепак ДА за мувањето :up: кога би се вратила пак на 15-16-17 верувам пак би се мувала, нема ништо лошо во тоа, нели?! Но секако, да остане исклучиво на тоа. Позз***
     
  19. Bright

    Bright Популарен член

    Се зачлени на:
    25 ноември 2009
    Пораки:
    2.547
    Допаѓања:
    5.516
    Правиме муабет за kissing, right? :lol:

    Јас сум ЗА. Не ми е навика тоа, но е добро потполнување на некоја минута од ноќта :)
     
  20. Malechk0

    Malechk0 Истакнат член

    Се зачлени на:
    4 февруари 2010
    Пораки:
    510
    Допаѓања:
    87
    НЕ! Не сакам врски за една вечер.. И никогаш не сум имала таква врска! :D
    на пример имам другарки ќе се запознаат со некој тип и одма го муваат! :worried:hock: Не ѓи сваќам!
    Јас на пример после тоа би се чувствувала искористено :| (иако било само мување) :D
     
    На hermosa му/ѝ се допаѓа ова.