1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Врски за една вечер

Дискусија во 'Сингл' започната од miss.pretty, 22 јануари 2010.

 1. miss.pretty

  miss.pretty Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2010
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  5
  Me interesira koe e vaseto mislenje na ovaa tema? Dali ste imale dosega takva vrska?
  I zosto ste se odlucile da se vpustite vo takva avantura?
   
  На srcence...haha му/ѝ се допаѓа ова.
 2. angel.11

  angel.11 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2010
  Пораки:
  44
  Допаѓања:
  26
  ми се има случено порано, како помала, памет лети незнаев ни ја што сакав. Вајда талкав и сакав да си пронајдам идеален. секако завршивме само со неколку страсни бакнежи ниедна авантура за една вечер не заврши во кревет зашто знаев дека сум таму само за провод не за нешто повеќе.......... јас сум за врски за една вечер
  па ајде луѓе како ке ги цениме :lol: совршените :lol: ако не налетаме на неколку :twisted: грешки :twisted: Ч)
   
  На Koalica и rodnicka им се допаѓа ова.
 3. Kristy

  Kristy Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 декември 2009
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  7
  И мене ми се има случено ваква авантура повеќепати, но само мување, ништо повеќе од тоа. За ваква авантура се имам одлучено на пример, ако сум во некој друг град и ако имам шанса со некое "добро парче" зошто па да не?? Но само мување, ништо повеќе. Еднаш се живее, јас сум ЗА вакви "врски" и немам ништо против. :)
   
  На Name, fuel, anironaldo и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 4. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  И јас сум ЗА. Ако се има прилика зошто да не?
   
  На Lacrimosa и donzuan-1 им се допаѓа ова.
 5. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.988
  врска за една вечер, популарно наречено мување :lol:
  може може зошто да не, ако има добра прилика зошто да се испушти, ама само неколку страсни бакнежи колку да биде позабавно....НИКАКО СЕКС за една вечер!!!! :mrgreen:
   
  На Koalica и donzuan-1 им се допаѓа ова.
 6. disturbia

  disturbia Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2010
  Пораки:
  29
  Допаѓања:
  4
  шема?мм да имам еднаш затоа што ме пукна од молење меѓутоа не ми се случило уште еднаш а незнам за понатаки а зошто да не па и мене ми текнало за забава хихихих малку откачено меѓутоа само шема без некакви поблиски односи :lol:
   
 7. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.786
  Допаѓања:
  65.478
  Пол:
  Женски
  Ah pa muvanjeto e sega popularno :) jas ne gledam nisto loso vo toa i porano go praktikuvav pocesto eeee ama toa odamna bese :D nemam nisto protiv toa, megutoa se dodeka ne stanuva zbor za seks neli ;)
   
 8. AnnaBell

  AnnaBell Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2009
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  1
  Sum imala vrski za edna vecer i toa nekolku takvi,koga bev pomlada.Interesno mi bese da imam vrska t.n. bez obvrski,a deckite so koi bev gi ucenuvav da ne kazuvaat na nikoj ili nema povtorna sredba...hahaha...(togas mislev deka navistina molcat).So tek na vremeto pocnav da gubam interes za takvi "sredbi",bidejki svativ deka od toa se cuvstvuvam prazno i osameno.
   
  На toni30 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. tanja6

  tanja6 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  1.570
  Допаѓања:
  567
  Пол:
  Женски
  ne sum za takvi vrski,e sea mi se ima deseno na odmor letni avanturi neli,svesen si deka traat samo dodeka si tamu,ama bez seks,muvanje,ama porano sega ne
   
 10. LaRagazza

  LaRagazza Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2009
  Пораки:
  203
  Допаѓања:
  121
  Јас не гледам логика во тоа да се залапаш со некој и да се издрапаш ( мување ) и следен пат кога ќе се видите како ништо да не се десило.И да не го запознаеш човекот каков е во суштина.И јас сум се мувала ееееехе ама секогаш сум била повеќе за врска!
   
  На sandramnmp и tati4ka им се допаѓа ова.
 11. malecka.16

  malecka.16 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јануари 2010
  Пораки:
  294
  Допаѓања:
  21
  Sum imala mnogu vrski za edna vecer ( muvanje samo!) i toa mi e mnogu normalno na moi 16 godini, pa mozebi duri i pointeresno od doolga i seriozna vrska haha, no sepak i od toa muvanje vo nekoj moment moze da mi dojde "preku glava" sto bi rekle i da se custvuvam osameno, megutoa sepak ke dadam edno goolemo DA za toa :D
   
 12. Augustina

  Augustina Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2010
  Пораки:
  43
  Допаѓања:
  36
  Ne sakam takvi avanturi, mi se ima sluceno, neznam dali postoi licnist sto nema takvo nesto doziveano :)
  Ako seuste ima takvi, neka se frlat vo akcija :lol: , od edna strana za da znaat sto e toa avantura, a od druga za da svatat deka toa e nesto beznacajno sto treba da se iskusi vo zivotot, no ne i da se praktikuva...
   
  На Name му/ѝ се допаѓа ова.
 13. suGarBaby

  suGarBaby Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  178
  Допаѓања:
  111
  Паа.Мување,Флерт,Заебавање за една вечер ДА !!
  Друго нешо повеќе од набројаното дефинитивно НЕ !!
  А и не планирам . :mrgreen:
   
 14. Magnolija

  Magnolija Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  1.674
  Допаѓања:
  7.645
  Сум имала, интересно е :)
  Ама 2 пати ми се има дешавано од врска за една вечер да дојде до многу подолго и тоа момче засекогаш да ми остане во срце.
   
  На Koalica му/ѝ се допаѓа ова.
 15. barbiegirl

  barbiegirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2010
  Пораки:
  129
  Допаѓања:
  49
  На секого му се случува и нема ништо лошо во тоа. Мислам кога ќе ви се пружи некоја СУПЕР шанса, како да се пропушти?! :D
   
 16. Braveheart

  Braveheart Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  609
  Допаѓања:
  94
  сум се впуштала во врски со цел за една вечер, ама после излегува дека ќе има и следна и следна и... :lol: :lol:
   
  На Petar80 му/ѝ се допаѓа ова.
 17. black-angel

  black-angel Praefectus Vigilum Член на тимот

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  2.635
  Допаѓања:
  4.456
  Пол:
  Женски
  да ми се случило неколку пати до сеа ама сепак си останувам на тоа дека такви работи не се за мене
   
 18. Dark-Rose

  Dark-Rose Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 декември 2009
  Пораки:
  136
  Допаѓања:
  76
  Мување да, но секс за една вечер НЕ! Ма да јас одамна завршив со мувања :lol: Сега сум во сериозна долга врска и сето тоа ми изгледа така смешно но и интересно од друга страна :lol: Сепак ДА за мувањето :up: кога би се вратила пак на 15-16-17 верувам пак би се мувала, нема ништо лошо во тоа, нели?! Но секако, да остане исклучиво на тоа. Позз***
   
 19. Bright

  Bright Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.547
  Допаѓања:
  5.516
  Правиме муабет за kissing, right? :lol:

  Јас сум ЗА. Не ми е навика тоа, но е добро потполнување на некоја минута од ноќта :)
   
 20. Malechk0

  Malechk0 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2010
  Пораки:
  510
  Допаѓања:
  87
  НЕ! Не сакам врски за една вечер.. И никогаш не сум имала таква врска! :D
  на пример имам другарки ќе се запознаат со некој тип и одма го муваат! :worried:hock: Не ѓи сваќам!
  Јас на пример после тоа би се чувствувала искористено :| (иако било само мување) :D
   
  На hermosa му/ѝ се допаѓа ова.