1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Врски за една вечер

Дискусија во 'Сингл' започната од miss.pretty, 22 јануари 2010.

  1. eleni23

    eleni23 Истакнат член

    Се зачлени на:
    13 февруари 2010
    Пораки:
    101
    Допаѓања:
    21
    ok se soglasuvam deka ne treba po oblekata da se sudi za covekot, no ne za dzabe vikaat ruba krasi, ruba gnasi.Sepak mislam deka za minici,dekoltinja i sl provokativna obleka treba da se poceka duri da napolnis 20godini, na 17 treba da si toa sto si devojce i taka da se oblekuvas.jas na matura prv pat oblekov stikli, a redovno pocnav da gi nosam pred 1 godina i toa samo zaradi rabotata koja bara delovno oblekuvanje. Ne me svakaj pogresno hipica po tvoite komentari gledam deka si top devojce :up: , no barem uste malku ostani devojce, devojce ke si uste nekoja godina a zena cel zivot :D .pozdrav do tebe i nemoj da se lutis :D
     
  2. Katja.efremova

    Katja.efremova Истакнат член

    Се зачлени на:
    23 декември 2009
    Пораки:
    658
    Допаѓања:
    89
    Сум имала се на се еден мувач до сега..летна авантура а и не се каам :D инаку се мував со дечко ми пред да се фатиме ама стално...само јавноста уште ''не знаеше'' :lol: :lol: И не сум против мувањето но се во границите,знам дека има девојки кои се муваат со сите и тие не знаат колку им се на број...потоа и да не имале секс само еден пусти бакеж да било секој си рече оваа цел град изреди..така да 2-3 па и 5 да имаш ајде и 10 ама повеќе мислам дека не е во ред ...тоа е мое мислење и извинете ми ако навредам некој :)
     
  3. srcenceee

    srcenceee Истакнат член

    Се зачлени на:
    13 март 2010
    Пораки:
    2
    Допаѓања:
    0
    :P :P :P :P :P pa ne mislam niso loso poso mozebi togas koa ke se spustis na toa nivo da imas i vrska samo za edna vecer si se custvuvala nesakana tazna i red drugi raboti i koa nekoj bas togas vo toj moment ti ponudi prekrasna vecder ti si ja prifatila zaradi toa sto sakas da bides srekna taka da ok si se ovija vrski no so granici :P
     
  4. SummerGirl

    SummerGirl Форумски идол

    Се зачлени на:
    10 март 2010
    Пораки:
    15.921
    Допаѓања:
    32.561
    Пол:
    Женски
    Јас сум имала 2 вакви врски. И во двете врски имаше мување.
     
  5. milaaa

    milaaa Истакнат член

    Се зачлени на:
    21 јануари 2010
    Пораки:
    6
    Допаѓања:
    1
    pomossss....epa vaka bese..kako sto e red za 1vi maj pienje,zabava...drugarii...i taka jas se najdov so eden od podbrite drugari neznam ni jas kako nekde daleku od vikendicata kade sto slavevem...i dvajcata bevme vo alhoholizirana sostojba...povise bev jas..ali se sluci sto se sluci...megutoa rabotite izlegoa od kontrola i ne zavrsivme samo so bakneziii...tuku mn mn poveke.....i sega neznam sto da napravam...se dogovorivme da ostane tanja..iako ke znam deka neam da e taka...ali jas nemozam da spijam zosto ova mi e prv pat da bidam so nekogo ...osven bivsiot,i plus za edna vecer :?: ;( :?: ;( ;( ;( :worried:
     
  6. bella01

    bella01 Истакнат член

    Се зачлени на:
    7 мај 2010
    Пораки:
    61
    Допаѓања:
    18
    Protivnik sum za sex za edna vecer 8)
     
    На hermosa му/ѝ се допаѓа ова.
  7. Miss-Perfect

    Miss-Perfect Истакнат член

    Се зачлени на:
    4 мај 2010
    Пораки:
    368
    Допаѓања:
    75
    Па мила времето неможеш да го вратиш назад, така да што е, тоа е :worried: Внимавај за друг пат, ова нека ти биде како поука. Позз и се ќе помине, насочи ги мислите на друго место и од каде да знаеш, можеби пак после ова нешто ќе се промени на добро и "другар ти" ќе ти стане дечко, зашто јас знам многу примери кои токму на овој начин ја почнале нивната љубов а и сигурно чуствувате нешто повеќе од другарство еден за друг штом сте дозволиле да се случи такво нешто.
    А иначе, лично јас, сум против "врските" за една ноќ. Уствари тоа и воопшто не е врска, јас би рекла авантура :lol:
     
  8. Barbie-mwa

    Barbie-mwa Популарен член

    Се зачлени на:
    20 декември 2009
    Пораки:
    1.237
    Допаѓања:
    528
    Пол:
    Женски
    Јас сум ЗА..... :rofl:
     
  9. ludacaa

    ludacaa Истакнат член

    Се зачлени на:
    30 мај 2010
    Пораки:
    749
    Допаѓања:
    180
    да зашто да не...ми се има десено ама било само мување,дефинитивно сум за мали слатки авантуриии :lol:
     
  10. Phyramide

    Phyramide Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јули 2010
    Пораки:
    3.009
    Допаѓања:
    14.809
    Мислам дека имаше негде ваква слична тема.

    И пак ќе се повторам, да, зошто да не? :) Што па ние од камен ли сме? Ако сме слободни, без никакви обврски, што па да не. Сад га видиш, сутра га не видиш :)
     
    На didija му/ѝ се допаѓа ова.
  11. Dany15

    Dany15 Истакнат член

    Се зачлени на:
    12 октомври 2010
    Пораки:
    13
    Допаѓања:
    0
    Ајјјј не :worried: колку и да ми се допаѓа некој не би со него ако е САААМО на 1 вечер
     
  12. sexybaby22

    sexybaby22 Истакнат член

    Се зачлени на:
    21 јули 2010
    Пораки:
    108
    Допаѓања:
    22
    Да но само мување, ништо повеке :)
     
  13. s1a1n1d1r1a1

    s1a1n1d1r1a1 Популарен член

    Се зачлени на:
    10 октомври 2010
    Пораки:
    1.685
    Допаѓања:
    14.358
    Пол:
    Женски
    Значи јас досега се немам смувано ама сум за... Само немам најдено некоја “прилика“ сите биле ропаци и луѓе шо не ме привлекват... :)
     
  14. marama

    marama Форумски идол

    Се зачлени на:
    20 април 2010
    Пораки:
    6.138
    Допаѓања:
    88.595
    Пол:
    Женски
    Никогаш не сум сакала да се мувам, посебно со некој непознат, значи некој што сум го запознала таа вечер. До сега сум се мувала со 3,4ца и тоа сум ги знаела, а само со еден било еднаш. За секс не ни помислувам за 1 вечер.
     
  15. Sephora

    Sephora Популарен член

    Се зачлени на:
    5 декември 2010
    Пораки:
    2.690
    Допаѓања:
    4.481
    Сум имала кога бев шесто, седмо, осмо и бев глупава како трактор. Сите ми се смееја дека не сум имала ич муватори и јас посегнав. Немам ни малку голема бројка, напротив, единаесет се вкупно до сега, и не ми е срам да ја кажам оваа бројка. Само ми е криво што пола од она што сум го имала е такво, за една вечер и сега не ме ни паметат. Сите тие такви од една вечер ми беа онаков срамежлив френч кис, ама сепак бе..Зошто? :swear:
    Ме нервира тоа што сум била толку смотана. Затоа сега многу пазам со кој сум и што сум.
     
  16. katrin96

    katrin96 Истакнат член

    Се зачлени на:
    7 мај 2011
    Пораки:
    39
    Допаѓања:
    9
    големо НЕ са ова,не би се мувала со непознат...освен ако не сум така ептен расположена :lol:
     
  17. La.Reina.Del.Sur

    La.Reina.Del.Sur Истакнат член

    Се зачлени на:
    1 мај 2011
    Пораки:
    1.508
    Допаѓања:
    3.878
    паа зависи до расположение...сум имала некој такви авантурчина ама само мување и ништо друго...
    еве ќе ви кажам лани на една забава, онака случајно (не знам ни самата што ѓавол ме натера) се смував со еден тип...мада што он ми се пушташе подолго време, ме молеше и јас на крај попуштив....сум имала и други ама ништо специјално то е само нака за добар провод кога си сингл :))
     
  18. crazyinlove19

    crazyinlove19 Популарен член

    Се зачлени на:
    20 март 2011
    Пораки:
    3.753
    Допаѓања:
    3.729
    Ми се има случено, ама беше само мување и ништо повеќе. Сакав само краткотрајна авантура, дечкото не беше лош, згоден беше. Оттогаш не сме се виделе.
     
  19. bella.honey

    bella.honey Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 јуни 2011
    Пораки:
    639
    Допаѓања:
    295
    Никад не сум се дала за една вечер. А има многу такви хаха. Сепак не ни планирам! Не сум до толку лесна. Ко че си почнам една врска ќе ми тера до крај... Таквите девојчиња ми изгледаат превише лесни :| :| :|
     
    На hermosa му/ѝ се допаѓа ова.
  20. Saya

    Saya Популарен член

    Се зачлени на:
    6 јануари 2011
    Пораки:
    1.190
    Допаѓања:
    5.551
    Не знам зошто девојка што сакала да си го исполни сексуалниот порив (макар и за една вечер) ја нарекувате лесна. За мене „лесна“ е некоја што шири нозе зошто фраерот и кажал дека ќе ја жени и дека ја сака. Ама вака, ако се си е по протокол, со заштита, еб-еб и чао пријатно, не е лесна девојка, тоа е девојка што си ја прифаќа сексуалноста.

    Не викам секој викенд да го практикува тоа, ама некогаш страста го надвладува разумот, и премногу ми е излишно глумењето светица дека не ми се влажни, само за да зачувам некоја слика за себе, која и онака секој различно ја доживува.

    Сум немала ваква авантура досега, ама не би се ограничувала ако се укаже можност.
     
    На miss.pretty, H.VAGA, baguf4e и 4 други им се допаѓа ова.