Врски и апетит

Дискусија во 'Канта' започната од A.n.g.e.l.a.V, 25 ноември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. A.n.g.e.l.a.V

  A.n.g.e.l.a.V Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2012
  Пораки:
  134
  Допаѓања:
  136
  Пол:
  Женски
  Девојки како влијаат вашите врски врз апетитот? Има ли некоја поврзаност помеѓу нив. Искрено мене многу ми влијаае врската врз апетот, ако е се во ред со нас помалку јадам, инаку како ненормална...
  И можам ли ова некако да го изменам?
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.729
  Допаѓања:
  5.142
  Темата не поттикнува дискусија.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.