1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Врски

Дискусија во 'Канта' започната од Ljubovchee, 26 април 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Ljubovchee

  Ljubovchee Активен член

  Се зачлени на:
  16 април 2014
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  1
  Во врска сме 1 година. Сега послабо ми се јавува и поретко се гледаме. Дали е можно да има друга?
   
 2. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.908
  Има и се вика Канта! Аман, уште колку теми треба ќе отвориш за да разбереш дека тука за секое ново мислење не се отвара нова тема!
   
 3. Ljubovchee

  Ljubovchee Активен член

  Се зачлени на:
  16 април 2014
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  1
  Срцко јас прашав. А тебе никој не ти рече и никој не те праша ништо...
   
 4. sagittarius57

  sagittarius57 Популарен член

  Се зачлени на:
  7 октомври 2013
  Пораки:
  1.006
  Допаѓања:
  2.267
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.