1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вртење на хулакоп

Дискусија во 'Канта' започната од lola90, 30 декември 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. lola90

  lola90 Активен член

  Се зачлени на:
  22 октомври 2014
  Пораки:
  47
  Допаѓања:
  9
  Девојки дали е вистина дека со вртење на хулакоп се добива потенка половина?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.932
  Допаѓања:
  66.080
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.