1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вршам превод од англиски на македонски јазик....

Дискусија во 'Канта' започната од macencef, 27 февруари 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. macencef

  macencef Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2011
  Пораки:
  1.980
  Допаѓања:
  2.949
  Пол:
  Женски
  Не знаев во која категорија да ја поставам темата ако не е соодветно да е тука преместете ја но проблем....Вршам превод од англиски на македонски јазик и обратно.....Изработувам семинарски дипломски магистерски теми....за повеке инфо во лп
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.