1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вљубенички во читањето

Дискусија во 'Канта' започната од Angel-Wings, 15 декември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Angel-Wings

  Angel-Wings Активен член

  Се зачлени на:
  14 декември 2011
  Пораки:
  55
  Допаѓања:
  8
  Ајде девојкиии.. сите што сме љубитеи на книгата..овде меѓусебно да си препорачуваме книги и да ги оценуваме и да разговараме за нив :D
  ете јас топло би ви ја препорачала книгата Елеганција.
  Преедобра е! верувајте ми! :D
  тие што ја имаат прочитано, коментирајте свое мислење :)
   
 2. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.851
 3. Saraa

  Saraa Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2010
  Пораки:
  2.432
  Допаѓања:
  7.375
  Пол:
  Женски
  Мислам дека има слична тема....
   
 4. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.180
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.