1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

В/П

Дискусија во 'Канта' започната од Sara.Be, 16 март 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Sara.Be

  Sara.Be Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јануари 2013
  Пораки:
  220
  Допаѓања:
  143
  Пол:
  Женски
  Кој е за Вистина или Предизвик?
  Да почнеме. Бирам Предизвик.
  Ако има ваква тема нека оди во канта
   
 2. E.D

  E.D Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 март 2013
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  3
  Оди до в-це и врати се :) :) Вистина
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.894
  Допаѓања:
  65.918
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.