В

Дискусија во 'Канта' започната од carriecarrie, 26 април 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. carriecarrie

  carriecarrie Нов член

  Се зачлени на:
  26 април 2016
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  З
   
  Последна измена: 26 април 2016
 2. vericaverche

  vericaverche Активен член

  Се зачлени на:
  24 април 2016
  Пораки:
  26
  Допаѓања:
  69
  Пол:
  Женски
  Види, апсолутно немаш простор за грижи од аспект дека ''не е нормално'' или ''тоа би го применил во реалноста''.

  Нормално е, и јас сум гледала, и голем дел од луѓево тука, затоа што самата тема е скокотлива, а баш тоа скокотливото во потребен момент знае да кулминира, па се поднапалил дечкото што е сосем нормално, а порниќ као порниќ - еден пушташ и нормално додека не ги прегледаш сите слични од таа категорија, барајќи го ''oна'' кај што би застанал, ју ар нот дан!

  Нема што да го прашуваш, нека остане негова приватност тоа, исто како што и ти самата нема да се издадеш дека си барала низ нечија историја на компјутер. Не ми се допаѓа воопшто тоа мене, ту мач е. Секој заслужува да има приватност што нема никој да ја ''вознемирува''.

  И друг пат, се договоривме чачкање низ историја нема, ако сакаш нешто да го прашаш, џст еск, луѓе сме.. :)
   
 3. sjdgo

  sjdgo Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 јули 2015
  Пораки:
  5.677
  Допаѓања:
  14.112
  Пол:
  Женски
  Pa ochigledno ne e normalen. Slobodno spomni mu za ova i otkachi go. Zarem bi oformila semejstvo so nekoj koj gleda incest-porno?
  Nikomu ne mu pagja na pamet da prebaruva takvo neshto osven na manijaci. Na primer, manijak e i nekoj koj bi izmislil vakvi raboti na forum. Ne velam deka nekoj tuka izmisluva sega, tuku onaka, for the record :)
   
 4. vericaverche

  vericaverche Активен член

  Се зачлени на:
  24 април 2016
  Пораки:
  26
  Допаѓања:
  69
  Пол:
  Женски
  Као сериозно, слободно да му спомне за ова и да го откачи?
  Мислам, да го откачи, ,,откачи''?!

  Не те сфаќам, збунета сум не знам дали е сарказам или си реална, за прв пат кружам низ форумов и темиве, ќе ми треба време додека ве научам.:?:
   
 5. sanjaeva

  sanjaeva Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 февруари 2011
  Пораки:
  3.286
  Допаѓања:
  86.804
  воведниот пост е добар темел за опсежна дискусија
   
  На kukla21, Lady Phoenix и vericaverche им се допаѓа ова.
 6. sjdgo

  sjdgo Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 јули 2015
  Пораки:
  5.677
  Допаѓања:
  14.112
  Пол:
  Женски
  Ne e sarkazam. Treba da mu kazhe i da go "otkachi" as in da ja prekine svrshuvachkata. Jas nemam tolerancija za vakvi nenormalni tipovi, pozastapeni se otkolku shto mislime, a seshto im se mota niz glava.
   
 7. okcenzi

  okcenzi Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2012
  Пораки:
  3.522
  Допаѓања:
  9.518
  jas ne gledam nikakov voved
   
  На SuperGirl24, Lady Phoenix и elimkd им се допаѓа ова.
 8. sjdgo

  sjdgo Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 јули 2015
  Пораки:
  5.677
  Допаѓања:
  14.112
  Пол:
  Женски
  Ne gledate voved zatoa shto go izbrisha.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.