1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вo кoе среднo училиште учите?

Дискусија во 'Канта' започната од Black Love, 18 април 2019.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Black Love

  Black Love Активен член

  Се зачлени на:
  16 април 2019
  Пораки:
  26
  Допаѓања:
  11
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.