1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ГАТАНКИ

Дискусија во 'Канта' започната од m.a.f.i, 2 август 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. m.a.f.i

  m.a.f.i Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јули 2012
  Пораки:
  522
  Допаѓања:
  180
  :rofl:

  УМ ДАВА, А НЕ ЗБОРУВА
  (книга)

  Може да се направи и добра игра на оваа тема...првиот да поставува гатанка, следниот да одговара и се така по ред... :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
   
 2. BlueHeart

  BlueHeart Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2012
  Пораки:
  237
  Допаѓања:
  469
  Пол:
  Женски
  Мислам дека имаше ваква тема во форумски игри? :^)
   
 3. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.348
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.