1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ГОЛИ РОДИТЕЛИ

Дискусија во 'Канта' започната од psanje, 4 февруари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. psanje

  psanje Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2011
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  9
  Дали сте ги виделе вашите родители голи или вашите браќа или сестри?
  Јас се сеќавам како помала дека ги имам видено неколку пати и мајками и таткоми. Што мислите за оваа тема дали е нормално родителите да се соблекуваат пред децата. Без разлика дали се работи за мајка син или такто ќерка.
   
  На Milenalena му/ѝ се допаѓа ова.
 2. jukselaa

  jukselaa Нов член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2011
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  аааааааааааааааааааааааа
  Ништо тоа не е страшно мајками и татко ми се соблекуваат пред мене, исто и ја пред нив и така сите заедно зивееме заеднички зивот. И баш ни е убаво ... Понекогаш знаеме да се почешкаме бидејки тоа воопшто не е срамотаа сепак тие ми се родители и нели зивееме во современо општество... :* :D
   
 3. Nightwalker

  Nightwalker Популарен член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2011
  Пораки:
  1.124
  Допаѓања:
  4.447
  Пол:
  Машки
  Ерм... Ај ќе бидам краток и ќе речам само дека НЕ сум ги видел, и НЕ би сакал да ги гледам родителите голи. Тие додека ме капеле како мал, ме изнагледале гол, и доволно им е тоа за овој живот. :D
   
 4. kate-the-great

  kate-the-great Популарен член

  Се зачлени на:
  26 октомври 2010
  Пораки:
  1.473
  Допаѓања:
  1.832
  ^^ jukselaa
  мислам дека треба да си закажете неколку семејни третмани на психолог :x
   
 5. Zaljubena111

  Zaljubena111 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2010
  Пораки:
  2.085
  Допаѓања:
  1.647
  Никогаш во мојот живот не сум ги видела моите родители голи, не ми и јасно како некои родители се соблекуваат пред своите деца, се шетаат по дома :?: , ниту пак јас сум се соблекувала пред нив, ај за нивните мајки ќе разберам но за татковците :devil:
   
 6. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Воздржете се од меѓусебни навреди. Темава оди под клуч затоа што има слична тема, Радителите фатени на дело.
  Едит, и не гледам никаква потреба од темава.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.