1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ГОСПОДИН СОВРШЕН

Дискусија во 'Канта' започната од brunete, 24 јуни 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. brunete

  brunete Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2011
  Пораки:
  209
  Допаѓања:
  39
  Како си го замислувате вашиот маж од соништата(карактер,изгед,материјалност..) :)
  Дали вашиот дечко ги исполнува условуте за СОВРШЕН ?? И ако да зашто е така :lol:
   
 2. cindy

  cindy Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2011
  Пораки:
  307
  Допаѓања:
  166
  има ваква слична тема :!:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.