Галичник

Дискусија во 'Патувања и одмори' започната од maca993, 13 август 2015.

 1. maca993

  maca993 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јули 2012
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Се зачленив во форумов само за да прашам дали некој знае како може да се стигне до Галичник и дали воопшто има превоз до таму? Има на групер попуст за планинска тура која вклучува обука за јавање и јавање, но не знам како да стигнам до таму. Знам дека постои ваква тема но таму не најдов одговор. Фала однапред