1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Галски фудбал

Дискусија во 'Спорт' започната од Epov88, 5 август 2017.

 1. Epov88

  Epov88 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јули 2017
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Машки
  Дали има некој со општи познавања за галскиот фудбал или некој кој го следи овој спорт (како мене) ?