1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Гардероба за трудници

Дискусија во 'Канта' започната од Neodlucna, 27 март 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Neodlucna

  Neodlucna Популарен член

  Се зачлени на:
  30 септември 2010
  Пораки:
  854
  Допаѓања:
  1.051
  Девојки,сакам да споделиме идеи и мислења во врска со гардеробата што се носи додека имаме меше. Јас сум тип што нон стоп е во фармерки а веке не можам да ги носам,ме стегаат и шубе ми е. Онаа шема хеланки и долга блуза воопшсто не ми се допага а па купување специјала гардероба за трудници не знам колку е добра варијанта. Исто така имам неколку настани во следниве месеци каде треба да носам хаљина,фустанче или посевчено нешто и баш денес се мислам да одам да шијам нешто. Ако имате слики,или идеи,или искуства на оваа тема, за посвечени или варијанти за на работа ве молам да ги споделиме.
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.703
  Допаѓања:
  65.025
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.