1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Гасови при сексуален однос

Дискусија во 'Секс' започната од black-i, 4 јуни 2010.

 1. black-i

  black-i Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2010
  Пораки:
  32
  Допаѓања:
  14
  Edna drugarka mi kaza deka pri seksualen odnos vleguvalo vozduh vo vaginata i posle so ispustanje se slusalo kako gasovi..Ne bi sakala toa da mi se desi...vi se desiloo? :worried:[
   
  На Moka5 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. newring86

  newring86 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  678
  Допаѓања:
  882
  normalno deka ni se desilo :D i ni se desava :rofl: mnogu e smesno :D nie bar taka si go dozivuvame :rofl:
   
 3. OrdinaryGirl

  OrdinaryGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2010
  Пораки:
  1.453
  Допаѓања:
  497
  Мене при скоро секој однос ми се случува, ама ништо страшно, тоа е нормално. Карлицата се шири, во вагината влегува воздух, ама не е непријатен или нешто слично :)
   
 4. black-i

  black-i Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2010
  Пораки:
  32
  Допаѓања:
  14
  би ми дошло срам пред дечко ми да не помисли нешто др :D
   
 5. black-i

  black-i Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2010
  Пораки:
  32
  Допаѓања:
  14
  сега не сум мн сексуално активна мислам немам односи повеке време а и кратко време имав па не ми се десило и ми каза другарка ми дека се слчува затоа сакав да знам сто е работата :D
   
 6. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  15.921
  Допаѓања:
  32.556
  Пол:
  Женски
  На мене ми се случило вакво нешто. Не ми беше непријатно, туку смешно. И на дечко ми му беше смешно.
   
 7. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.097
  Допаѓања:
  4.453
  Пол:
  Женски
  Јас не сум приметила вакво нешто до сега , ама ке обратам внимание следниот пат, па ќе ви пишам :)
   
 8. Miss-Perfect

  Miss-Perfect Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 мај 2010
  Пораки:
  368
  Допаѓања:
  74
  Хахахах се насмеав на темава :lol: Нормална појава е тоа, само што е малку непријатно :lol: На дечко ми му е смешно иако гледам дека се воздржува да не се насмее а јас си умирам од срам :$ :lol: :tmi:
   
  На s.a.-95 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. black-i

  black-i Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2010
  Пораки:
  32
  Допаѓања:
  14
  хахаха на еден начин како да испусташ гасови хаахаха морав да прашам :D :D
   
 10. newring86

  newring86 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  678
  Допаѓања:
  882
  so taa razlika sto vakvite gasovi nemozes da gi zadrzis :rofl: ednostavno....se slucuvaat :rofl: malku e glupavo ama zar od decko mi ke se sramam :lol:
   
  На blackwave му/ѝ се допаѓа ова.
 11. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  645
  Ха ха...и мене ми се има случено и првиот пат многу се срамев,и веднаш прекинав со односот....понатаму повторно се случи и јас пак истата приказана....наредниот пат и дечко ми вика:
  -ајде ајде...не обрнувај внимание продолжи(знае веднаш ќе престанам) :D :D
   
  На andreamilic му/ѝ се допаѓа ова.
 12. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.793
  Допаѓања:
  65.508
  Пол:
  Женски
  Најчесто се случуваат во doggy style.Ништо невообичаено или за срамење. Како што кажа некој погоре, се случува од влегување на воздух во вагината. Само не обрнувајте внимание ;)
   
  На dumbal му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Superiska

  Superiska Нов член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2010
  Пораки:
  129
  Допаѓања:
  33
  Hahaha lele rainbow kakvi gluposti kaza,ne mi se veruva.svasta
   
 14. Echo

  Echo Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 март 2010
  Пораки:
  215
  Допаѓања:
  114
  :D :D :D :D
  Istooo!!!!
   
 15. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  15.921
  Допаѓања:
  32.556
  Пол:
  Женски
  Во право си за ова. И на мене ми се случило да имам гасови кога практикувам doggy style.
   
 16. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.924
  Мене многу незгодно ми е , а во исто време ми иде да пукнам од смеење . Дечко ми вика ништо не е :D
   
 17. girl23

  girl23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2010
  Пораки:
  320
  Допаѓања:
  31
  Нормална појава....на почеток ми беше незгодно...а сега и двајцата се смешкаме...Се случувало и ке се случува во иднина ...не можеш да избегнеш во никој случај :D :$ :D
   
 18. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.793
  Допаѓања:
  65.508
  Пол:
  Женски
  Суперишка коментот ти е оф топик.
  Ако мислиш дека се глупости, ако знаеш повеќе, па биди љубезен, просветли не нас другите.
  Во спротивно молчи си. Некои луѓе едноставно се попаметни ако си молчат. ;)
  И се извинувам јас за мојов оф топик.
   
  На zorce89 и dumbal им се допаѓа ова.
 19. karak

  karak Популарен член

  Се зачлени на:
  11 април 2010
  Пораки:
  4.369
  Допаѓања:
  5.313
  хехех да баш интересна ситуација али знае да ми се случи , ништо страшно само малку смешно :lol: нормално е а и не го перцепирам. само некогаш кога осеќам дека не се влажнам знам дека ми е од тој воздух што се задржува и кога ќе се испушти баш е влажно :$ :lol:
   
 20. black-i

  black-i Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2010
  Пораки:
  32
  Допаѓања:
  14
  да да имаш право... :D