1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Гасови при сексуален однос

Дискусија во 'Секс' започната од black-i, 4 јуни 2010.

  1. Butterfly-itgirl4s

    Butterfly-itgirl4s Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 јануари 2011
    Пораки:
    414
    Допаѓања:
    285
    Ми се има случено повеке пати но првиот пат нема да го заборавам никогас,си тераме работа и одеднас тој звук налета изненадно :$ и јас како од пуска му велам : ми тече таа течноста затоа така :!: а пак нему смесно му бесе сто јас се засрамив и ми вика не бе злато каква течност тоа друго бесе |( и јас од тука засрамена кај несака да сфане му викам : ај е*и ако е*ес не ми се прави ногу паметен :tmi: тууу бре ке ми дискутира тука на сред вазен чин,после тоа секој пат ми се смеесе секогас му текнувасе на тоа |(
     
  2. SaraTrajkovska

    SaraTrajkovska Истакнат член

    Се зачлени на:
    17 јуни 2011
    Пораки:
    15
    Допаѓања:
    0
    Нее осеќав дека се од вагината дури и ме болеже малку :worried:
     
  3. Anely

    Anely Истакнат член

    Се зачлени на:
    1 април 2011
    Пораки:
    788
    Допаѓања:
    225
    Мислам дека немаше потреба за ова...ова е форум и секој може да праша нешто ако го интересира!
    Инаку ми се случило еднаш! :)
     
    На Istata od vcera му/ѝ се допаѓа ова.
  4. crazyinlove19

    crazyinlove19 Популарен член

    Се зачлени на:
    20 март 2011
    Пораки:
    3.753
    Допаѓања:
    3.729
    Еве признавам и мене ми се случило неколку пати. :tmi: И тоа најчесто во доги стајл.
    Првиот пат не ми беше воопшто пријатно, се вцрвенев и неможам да ви опишам колку ми беше срам. Тој ништо не искоментира, само се насмеа. Јас си преќутев. :D
    После тоа веќе и двајцата не обрнувавме внимание. Во секој случај чувството е многу непријатно. :tmi:
     
  5. Andrea-18

    Andrea-18 Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 јуни 2011
    Пораки:
    3
    Допаѓања:
    0
    И мене ми се случува но сепак тоа е природно јас не се срамам од мојот дечко :)
     
  6. BabY21101994

    BabY21101994 Истакнат член

    Се зачлени на:
    30 јуни 2011
    Пораки:
    16
    Допаѓања:
    4
    ХАХАХАХХАХАХХАХ Супер темаа..браво... :)
    Мене памтам првиот пат кога ми се деси беше многу гласно и беше многу смешно и двајцата незнаевме што се дешава и се смеевме 10 минути...баш е закон..:)
    Исто ми се има десено од кај стомакот да ми се деси тоа кога ке ни се припијат телата:)
     
    На AngelSoul му/ѝ се допаѓа ова.
  7. donna.17

    donna.17 Популарен член

    Се зачлени на:
    28 декември 2009
    Пораки:
    1.718
    Допаѓања:
    5.012
    Пол:
    Женски
    Последниот секс ми беше крунисан со најмногу изпуштени гасови од вагина. Звукот беше како во празно сокче во тетрапак дуваш внатре и после го стегниш тетрапакот. Секако во доги стајл. :D :D :D
     
  8. salty.dreams

    salty.dreams Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 јуни 2011
    Пораки:
    79
    Допаѓања:
    32
    Лоши се звуците :D Ми се има случено многу пати, и првиот пат ми беше многу сраам :$ хахахаха Али ме утеши дечко ми пошо свати што се случи и само се насмеа слатко :D
     
  9. MarchelineAmaru

    MarchelineAmaru Популарен член

    Се зачлени на:
    7 јули 2010
    Пораки:
    2.255
    Допаѓања:
    1.343
    Нормално е при пенетрацијата да навлезе волдух во вагината ,особено ако се работи за подив секс ;)
    Ми се има случено неколку пати ,најчесто во доги позиција :lol:
    Првиот пат кога ми се случи,дечко ми мислеше дека гасот излегол од задниот отвор, едвај ме сфати додека му објаснував, мислеше дека му се правдам :rofl:
     
  10. lloovvee

    lloovvee Истакнат член

    Се зачлени на:
    27 мај 2011
    Пораки:
    83
    Допаѓања:
    27
    Абе све си е природа нема од што да се срамиме нелии... :) поздравче до сите феминкииии :* :* :*
     
  11. Shoe-Gal

    Shoe-Gal Истакнат член

    Се зачлени на:
    8 јули 2011
    Пораки:
    368
    Допаѓања:
    178
    Да, ми се има случено и мене но тоа не е ништо страшно, секој нормален дечко што веќе е искусен знае дека може да му се случи на секој и ќе го разбере тоа, не е ништо грдо или намерно ... ;)
     
    На peperutce27 му/ѝ се допаѓа ова.
  12. linija

    linija Истакнат член

    Се зачлени на:
    9 јули 2011
    Пораки:
    102
    Допаѓања:
    19
    smeska ziva e vakvata situacija!! mene mi bese stram na pocetokot ama sega ne gi ni slusam, ama jaki se u pm:)
     
  13. najubava2010

    najubava2010 Популарен член

    Се зачлени на:
    19 април 2010
    Пораки:
    1.619
    Допаѓања:
    4.653
    Аууу ми се има десено, особено после доги, што можам да кажам дека е често.
    Мене ми е смешно, и на сред секс се смеам ко зелена, а Петко мука си нема не ни приметува знае што мии се случува и дека е нормално, и си игнорира.
    Не е ништо невообичаено тоа е воздух кој со пенетрација навлегов во вагиналниот отвор, а од таму неможе никако да се канализира до друг отвор и мора да излезе од каде што влегол.
     
  14. Jellyfish

    Jellyfish Истакнат член

    Се зачлени на:
    30 јуни 2011
    Пораки:
    12
    Допаѓања:
    12
    На почетокот ни беше малку чудно и смешно но со текот на времето се навикнавме и сега не ги ни приметуваме...
     
  15. BonnielovesherClyde

    BonnielovesherClyde Истакнат член

    Се зачлени на:
    30 март 2011
    Пораки:
    45
    Допаѓања:
    5
    хахаххахаха и јас многу се уплашив првиот пат, ама мене па од мисионерската, па сега нонстоп се стегам кога ја практикуваме таа поза а дечко ми секогаш ме опушта оти не е ништо страшно :))
     
  16. m2m2m2

    m2m2m2 Популарен член

    Се зачлени на:
    23 февруари 2011
    Пораки:
    1.517
    Допаѓања:
    1.059
    Мене прв пат ми се случи пред неколку дена, на одмор ама знаев што е и си се изнасмеав само, ништо страшно :)
    Ама па смешно е бе :rofl:
     
  17. girl.23

    girl.23 Истакнат член

    Се зачлени на:
    2 јули 2011
    Пораки:
    2.129
    Допаѓања:
    1.798
    првиот пат беше ааааааа what is this?? знаевме од кај дојде, ама не ни беше десено (и ретко ни се случува), а мојон наместо да ме утеши: нормално е, немај гајле, тој ми се потсмеваше :worried:
     
  18. Spell

    Spell Популарен член

    Се зачлени на:
    31 мај 2011
    Пораки:
    550
    Допаѓања:
    400
    Пол:
    Женски
    XAXXAAXAXXAXXAXAXAXXAXAXXA дури се газиме од смеење и ми вика видија бе си прди хахаххахаха на почетокот ми беше непријатно ама сега е смешно нормална појава :D











    [​IMG]
     
  19. daence.To

    daence.To Истакнат член

    Се зачлени на:
    1 септември 2011
    Пораки:
    18
    Допаѓања:
    9
    mene me nervira potocno..gubam koncentarija..dodeka pak na decko mi ne mu smeta toa sto se ispustaat gasovi :) za sreka imam takov i e golemo srcence :D
     
  20. happygirl

    happygirl Форумски идол

    Се зачлени на:
    27 јули 2010
    Пораки:
    4.244
    Допаѓања:
    21.649
    Пол:
    Женски
    Ми се има случено ова неколку пати, и тоа во онаа doggy позиција. Првиот пат многу се засрамив, знаев што е, ама незгодно ми беше. Башка и на почетокот на врската бевме. Ама после кога се случеше, се смеевме ко луди и двајцата :D