Гасови при сексуален однос

Дискусија во 'Секс' започната од black-i, 4 јуни 2010.

 1. HEV

  HEV Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2013
  Пораки:
  544
  Допаѓања:
  629
  Како и секоја певалка ко виде микрофон пева и оваа нашава работа така ко виде Цвета микрофон растура од пеење.Зијнала цел го голтнала па сакате да не пушта крици засркнува се ништо страшно убаво и е . 8)
   
  На ALISA0000, Tetrapak и Ichliebedich им се допаѓа ова.
 2. Westsiderka

  Westsiderka Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 ноември 2012
  Пораки:
  105
  Допаѓања:
  21
  И мене ми се случи последниот пат.И тоа два пати. Среќа во тој момент јас зборев па мислам дека не се слушна толку,освен што јас си осетив.Знаев што е,знаев и од што е..но незнаев дали и тој го знае истото,прв пат ми се случува и незнаев дали ќе можам да му објаснам.Полесно ми беше да се направам како ништо да не се случило.
   
 3. linaaaaaaaaaa

  linaaaaaaaaaa Нов член

  Се зачлени на:
  2 септември 2014
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  0
  ми имаат кажано дека тоа се случува поради многу влажна вагина но премногу е глупаво и срамно ...неможам да имам опуштен однос со дечко ми повеке незнам како да ги спречам
   
 4. Daleron

  Daleron Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јули 2014
  Пораки:
  2.996
  Допаѓања:
  16.388
  Пол:
  Женски
  Не е поради влажна ваѓина. Тоа е исто како кога скината тарабука прима воздух и испушта чудни звуци ТРРРРРРРТ ШЉАП. Нема зошто да ти е незгодно, кај секого се случува иако прочитав некому не му се случило. И да зависи и во која поза си.
   
 5. doubleg

  doubleg Популарен член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2011
  Пораки:
  254
  Допаѓања:
  4.363
  Моето „аматерско“ мислење е дека се случува поради ептен „кнап работа“. Во смислол, нема воздухот од кај да излезе и при влез се истиснува надвор. Обично секогаш се случува откако еднаш „ќе излезе“.
   
 6. luci22

  luci22 Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2014
  Пораки:
  742
  Допаѓања:
  1.497
  Пол:
  Женски
  па шо, таман ќе му смрди “брат му“ после на пувешка. :makeup:
   
  На Daleron и AziskaStrslenka им се допаѓа ова.
 7. Daleron

  Daleron Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јули 2014
  Пораки:
  2.996
  Допаѓања:
  16.388
  Пол:
  Женски
  Не смрди Мааааааааааааааааа ама само Шљапка...................
   
  На lunchy и luci22 им се допаѓа ова.
 8. luci22

  luci22 Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2014
  Пораки:
  742
  Допаѓања:
  1.497
  Пол:
  Женски
  шљуп, шљупп... траассс! :)
   
  На Valerin, AziskaStrslenka и Daleron им се допаѓа ова.
 9. Daleron

  Daleron Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јули 2014
  Пораки:
  2.996
  Допаѓања:
  16.388
  Пол:
  Женски
  Лудааааааааааааааааааааааааааааа
   
  На luci22 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. zoketo

  zoketo Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 септември 2012
  Пораки:
  139
  Допаѓања:
  128
  Пол:
  Женски
  И мене ми се случило :lol: :rofl:
  И двајцата знаевме што е тоа , и при секое се смеевме :rofl:
   
 11. bombona23

  bombona23 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2014
  Пораки:
  310
  Допаѓања:
  1.777
  Хахахаа баш е смешна тамава... а и секогаш кога ми се дешава се смејам ко луда хахаа :rofl: :rofl:
   
 12. Samer

  Samer Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 август 2014
  Пораки:
  192
  Допаѓања:
  128
  Пол:
  Женски
  Ми се има случено неколку пати , само ке се изнасмееме слатко :D
   
 13. Prijatelot

  Prijatelot Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2015
  Пораки:
  2.318
  Допаѓања:
  2.727
  Пол:
  Машки
  Се дешава и лудо е .... прди пи3432а.
  Смешно е али нормална појава. .)
  Првиот пат кога на некој ќе му се издеси ќе се чуди малку.. али ќе се навикне. :
   
 14. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  8.536
  Допаѓања:
  47.868
  Пол:
  Женски
  Се случува, тоа е нормално. Малку може да е непријатно али со тек не време ќе се навикенте.
   
 15. LoveIsAllAround

  LoveIsAllAround Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 август 2011
  Пораки:
  243
  Допаѓања:
  70
  Имам проблем...ова ми се дешава секое утро, а не сум сексуално активна периодов. Што би можело да е причината? (facepalm):sweat::tmi:
   
 16. Примерниот

  Примерниот Активен член

  Се зачлени на:
  9 мај 2017
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  31
  Пол:
  Машки
  Ништо страшно, организам кај секого различно, на крај краева е природна појава кај секоја девојка се јавуе и го има.
   
 17. LoveIsAllAround

  LoveIsAllAround Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 август 2011
  Пораки:
  243
  Допаѓања:
  70
  Ме нервира многу...и се чувствуваж многу непријатно. Сакам некакво решение
   
  На Jessnow му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Примерниот

  Примерниот Активен член

  Се зачлени на:
  9 мај 2017
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  31
  Пол:
  Машки
  Зошто непријатно? Па после секс се јавуе тоа кај многу девојки, ми се има десено и ниш страшно,иначе машко сум да знаеш,еве да не ти солам многу памет, ама тој што е со тебе и ужива со тебе, нема причина таа појава да ја напомене, божем ти се напињаш тоа да се деси,јбг природна појава, уживај.
   
 19. Liu

  Liu Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 март 2016
  Пораки:
  357
  Допаѓања:
  1.306
  Пол:
  Женски
  Се случува и тоа си е нормална појава, кога со некој општиш сексуално а тоа е висок степен на интимност и блискост со партнерот не би требало да претставува проблем или причина за срам. :)