1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Гастрономија, исхрана и диететика - Охрид

Дискусија во 'Образование' започната од dreamergirl, 12 февруари 2015.

 1. dreamergirl

  dreamergirl Нов член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2015
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Планирам да се запишам на овој факултет во Охрид. Уживам во готвењето едноставно се губам во кујната, но имам еден проблем Охрид ми е многу далеку од родниот крај, а не познавам никој што бил на овој факултет. Дали некој од вас е запишан или планира да се запиши на овој факултет? Ако има ве молам некој нека сподели искуство.