babylove овошни кашички

Гатачка

Дискусија во 'Канта' започната од JustBeYou, 22 август 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. JustBeYou

  JustBeYou Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 април 2012
  Пораки:
  265
  Допаѓања:
  483
  Пол:
  Женски
  Петок со една другарка закажавме за на гатачка ... гледа на карти, што мислите за тоа ?
  Верувате ли во тоа? Сте биле некогаш?
   
 2. E...V...I...L

  E...V...I...L Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2012
  Пораки:
  782
  Допаѓања:
  465
  А таа е и психолог во слободно време?
   
 3. JustBeYou

  JustBeYou Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 април 2012
  Пораки:
  265
  Допаѓања:
  483
  Пол:
  Женски
  Не, не е :)
  А шо ти текна за психолог?
   
 4. E...V...I...L

  E...V...I...L Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2012
  Пораки:
  782
  Допаѓања:
  465
  Па штом темава е во психологија.. покрај сите оние теми во Другата наука со слични (ИСТИ) прашања.. од каде да знам јас што и е алтернативната професија :wasntme:
   
 5. JustBeYou

  JustBeYou Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 април 2012
  Пораки:
  265
  Допаѓања:
  483
  Пол:
  Женски
  Го ставив во психологија затоа што сметам дека тука е местот за оваа тема, од причина што сепак таа влегува во нашата психа .
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.