1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Гатачка

Дискусија во 'Канта' започната од JustBeYou, 22 август 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. JustBeYou

  JustBeYou Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 април 2012
  Пораки:
  265
  Допаѓања:
  489
  Пол:
  Женски
  Петок со една другарка закажавме за на гатачка ... гледа на карти, што мислите за тоа ?
  Верувате ли во тоа? Сте биле некогаш?
   
 2. E...V...I...L

  E...V...I...L Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2012
  Пораки:
  782
  Допаѓања:
  468
  А таа е и психолог во слободно време?
   
 3. JustBeYou

  JustBeYou Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 април 2012
  Пораки:
  265
  Допаѓања:
  489
  Пол:
  Женски
  Не, не е :)
  А шо ти текна за психолог?
   
 4. E...V...I...L

  E...V...I...L Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2012
  Пораки:
  782
  Допаѓања:
  468
  Па штом темава е во психологија.. покрај сите оние теми во Другата наука со слични (ИСТИ) прашања.. од каде да знам јас што и е алтернативната професија :wasntme:
   
 5. JustBeYou

  JustBeYou Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 април 2012
  Пораки:
  265
  Допаѓања:
  489
  Пол:
  Женски
  Го ставив во психологија затоа што сметам дека тука е местот за оваа тема, од причина што сепак таа влегува во нашата психа .
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.