Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Гатачки

Дискусија во 'Канта' започната од Miss-Bradshaw, 23 март 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Miss-Bradshaw

  Miss-Bradshaw Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 октомври 2011
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Ме интересира дали сте биле на гатачка да ви гледа на кафе,раце,карти и слично и ако да која би ја препорачале? :wasntme:
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.191
  Допаѓања:
  56.953
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.