1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Гатачки

Дискусија во 'Канта' започната од Ivu4, 21 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Ivu4

  Ivu4 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 септември 2010
  Пораки:
  234
  Допаѓања:
  41
  Еве една тема се ндевам дека ја нема ако има знаете што :$
  Еве сакам дa прашам дали некогаш сте се занимавале со гатачки...
  Јас навистина многу сакам да знам што ке ми се случува понатаму...
  Се ми гледале на карти и ми имаа погодено се ама се и се ми се случи,но тоа не е тоа
  сакам подетално да знам(но сепак не) :lol: ...Што мислете вие ги оправдувате овие гатачки и дали верувате дека ќе ви ја кажат вистината(се ќе погодат?) :$ :)
   
 2. beached

  beached Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 декември 2010
  Пораки:
  624
  Допаѓања:
  1.697
  Порано одев кај една баба , која гледаше на кафе.
  Некогаш ми кажуваше глупости , нагаѓаше безвеза ..но исто така ми погодуваше многу работи , па неможам да речам дека беше игра на случајност.
  И погодуваше и предвидуваше.
  Искрено ?!
  Не им верувам и се каам што одев , многу . Уште еднаш никогаш не би одела , бесмислено е .
  Ај се простува , дете бев .
   
 3. spellbound

  spellbound Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2010
  Пораки:
  916
  Допаѓања:
  1.482
  Да бе и јас сум гатачка :P Абе си го имам вештерското во мене од мајка ми наследено :D
   
 4. CharmedGirl

  CharmedGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2011
  Пораки:
  1.420
  Допаѓања:
  1.662
  Пол:
  Женски
  Не верувам многу во гатачките, верувам во тоа дека постојат луѓе кои ќе измислуваат разни глупости за да земат пари...Но сепак, ако не е многу скапо, би сакала да отидам кај некоја гатачка, само да видам што се ќе изнатреска :rofl:
   
 5. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.887
  Допаѓања:
  65.904
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.