1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Гатање, баење

Дискусија во '„Другата“ наука' започната од kiki-riki, 21 ноември 2009.

  1. Bonita123

    Bonita123 Истакнат член

    Се зачлени на:
    8 мај 2019
    Пораки:
    13
    Допаѓања:
    3
    Пол:
    Женски
    Zdravo, ako moze nekoj da mi go pise brojot od Marina od Skopje sto zivee kaj Orce Nikolov?
     
  2. mmaceee

    mmaceee Истакнат член

    Се зачлени на:
    15 септември 2012
    Пораки:
    34
    Допаѓања:
    2
    Здраво. Дали борче од куманово од старо или младо нагоричане се уште гледа. прочитав дека кажал дека веќе не работи. дали некој бил кај него сега брзо периодов и искуства од кај него
     
    На Lavica 344 му/ѝ се допаѓа ова.
  3. Bonita123

    Bonita123 Истакнат член

    Се зачлени на:
    8 мај 2019
    Пораки:
    13
    Допаѓања:
    3
    Пол:
    Женски
    Moze brojot od Marina?
     
  4. Mjaumac

    Mjaumac Активен член

    Се зачлени на:
    5 мај 2019
    Пораки:
    45
    Допаѓања:
    3
    Пол:
    Женски
    Ako moze iskustva so odza nazif od pp?
     
  5. Princess07

    Princess07 Нов член

    Се зачлени на:
    20 февруари 2019
    Пораки:
    4
    Допаѓања:
    0
    Пол:
    Женски
    Ako moze nekoj da mi kaze iskustvo od kaj Marina od Skopje?
     
  6. TrinityNeo

    TrinityNeo Истакнат член

    Се зачлени на:
    18 ноември 2013
    Пораки:
    456
    Допаѓања:
    833
    Пол:
    Женски
    поима нема од живот жената ,600 ден зима ке те мотка само за манастирот ,а тоа што ке го каже не држи вода
    порано кога гледаше на кафе по пола саат познаваше и беше ок ама сега е искомерцијализирана така да не
     
    На Princess07 му/ѝ се допаѓа ова.
  7. Martka

    Martka Популарен член

    Се зачлени на:
    8 април 2017
    Пораки:
    1.849
    Допаѓања:
    4.820
    Пол:
    Женски
    И јас бев одамна,ми зеде 500 денари а резултат никаков.Ништо не ми кажа.Мислам зборуваше,ама ништо не кажа.Секое добро
     
    На Princess07 му/ѝ се допаѓа ова.
  8. Princess07

    Princess07 Нов член

    Се зачлени на:
    20 февруари 2019
    Пораки:
    4
    Допаѓања:
    0
    Пол:
    Женски
    Vo red,sepak blagodaram
     
  9. Princess07

    Princess07 Нов член

    Се зачлени на:
    20 февруари 2019
    Пораки:
    4
    Допаѓања:
    0
    Пол:
    Женски
    Nekoj so ima razbiranje ako moze da mi kazete mi treba premnogu
     
  10. dejziii

    dejziii Истакнат член

    Се зачлени на:
    17 август 2012
    Пораки:
    228
    Допаѓања:
    117
    Pred 1mesec bea moi rodnini i gledase, a sega vekje ne znam.

    Koga kje otides kaj nego ti kazuva direkt deka ne e gatac bajac i sl
    Moze samo da proveri dali si cista ili nekoj te ima caruvano, ako vekje ima nesto toj go cisti.
    Posle toa od kako kje e se iscisteno ti kazuva dali moze da ti pomogne ili ne
     
  11. Bonita123

    Bonita123 Истакнат член

    Се зачлени на:
    8 мај 2019
    Пораки:
    13
    Допаѓања:
    3
    Пол:
    Женски
    Dali znae nekoj dali Lence od Nerezi gleda uste I broj ako moze ?
     
  12. Enka❤️

    Enka❤️ Истакнат член

    Се зачлени на:
    10 мај 2019
    Пораки:
    16
    Допаѓања:
    4
    Пол:
    Женски
    Broj od Dusica Kavadarci molam
     
  13. mariija

    mariija Истакнат член

    Се зачлени на:
    13 декември 2009
    Пораки:
    20
    Допаѓања:
    5
    Митко од Градско Балдовци, Струмица. Бил некој кај овој човек, искуства да сподели, дали се закажува и лесно ли се наоѓа куќата негова? Секој ден ли работи... Ако знае некој за човеков нека сподели искуство. Поздрав феминки
     
  14. Thebest15

    Thebest15 Активен член

    Се зачлени на:
    27 јануари 2019
    Пораки:
    24
    Допаѓања:
    2
    Пол:
    Машки
    Jas bev pred dve nedeli lesno se naoga ama nikogas poveke nema da otidam mi kaza deka ke umram ke sum dobiel udar aj da ne g o kolnam ama nema vrska si igra so gavol ima i drugi losi iskustva so nego procitaj pogore. Jas bev pred dve nedeli negde neznam uste kaj mi e glavata.. Kako ke umram tri deca si imam. Mi se nabi psiha vo glava
     
  15. Feminka22

    Feminka22 Форумски идол

    Се зачлени на:
    9 декември 2014
    Пораки:
    14.127
    Допаѓања:
    43.692
    Пол:
    Женски
    Темава мислам дека не треба да постои веќе, ама сериозно.
    Кој што стигне пишува овде..
     
    На WildMk и Alita им се допаѓа ова.
  16. Thebest15

    Thebest15 Активен член

    Се зачлени на:
    27 јануари 2019
    Пораки:
    24
    Допаѓања:
    2
    Пол:
    Машки
    Jas napisav iskustvo i toa strasno
     
  17. mariija

    mariija Истакнат член

    Се зачлени на:
    13 декември 2009
    Пораки:
    20
    Допаѓања:
    5
    дали работи човеков во Недела, има ли цена некоја? Телефонски број имате ли негов затоа што сме од подалеку па да не одиме за џабе?
     
  18. Thebest15

    Thebest15 Активен член

    Се зачлени на:
    27 јануари 2019
    Пораки:
    24
    Допаѓања:
    2
    Пол:
    Машки
    Izgleda da raboti sekoj den.. Telefon neznam dali ima... Ke ve preceka nadvor edna zena mislam i deka mu e zena i ako saka ke te pusti ako ne ne zavisi kako ja strefile brakata... Procitaj malku poveke za nego i togas odi. Jas otidov i uste nemozam da si dojdam pri sebe a i drugi mnogu kako mene se potreseni od negovite kazuvanja deka ke se pobolat ke se poseknat deka so kola ke se mavnale vo dol.... Covekot e realno katastrofa takva negativna energija zabiva vo glava i otkako otidov kaj nego ne za 180 za 360 stepeni mi se svrte se... Gospod neka ne cuva inace od takvi gavoli nema spas
     
  19. GirlLove

    GirlLove Форумски идол

    Се зачлени на:
    4 јануари 2010
    Пораки:
    5.136
    Допаѓања:
    14.383
    Пол:
    Женски
    МОЛИТВА СВЕШТЕНОМУЧЕНИКУ КИПРИЈАНУ

    О, свети угодниче Божји, свештеномучениче Кипријане, брзи помоћниче и молитвениче
    за све који ти притичу, прими од нас недостојних хвалу нашу и измоли нам од Господа
    Бога у немоћи укрепљење, у болести исцелење, у жалости утеху и свима све што је
    корисно у животу нашем. Вазнеси ка Господу благомоћну молитву своју и огради нас
    од падова наших греховних, да нас научи истинитом покајању, да нас избави од
    сужањства ђаволског и сваког дејства духова нечистих и од оних који нам неправду
    наносе. Буди нам крепки заштитник од свих непријатеља видљивих и невидљивих, у
    искушењу дај нам трпљење, а у часу кончине наше буди нам помоћ код мучитеља на
    ваздушним митарствима нашим, да вођени тобом достигнемо Горњи Јерусалим и да се у
    Царству Небеском са свима светима удостојимо да у песмама славимо Свесвето Име
    Оца и Сина и Светога Духа, у векове векова. Амин.


    МОЛИТВА ЗА ЗАШТИТУ ОД НЕЧИСТЕ СИЛЕ


    Господе Исусе Христе, Сине Божји, огради ме светим Твојим Ангелима и молитвама
    Свепречисте Владичице наше Богородице и Приснодјеве Марије, силом Часног и
    Животворног Крста, Светог Архистратига Божјег Михаила и осталих Небеских сила
    бесплотних, Светог Пророка и Претече, Крститеља Господњег Јована, Светог Апостола
    и Јеванђелисте Јована Богослова, Свештеномученика Кипријана и мученице Јустине,
    Светитеља Николаја, архиепископа Мирликијског чудотворца, Светитеља Лава,
    епископа Катанског, Светитеља Јосифа Белгородског, Светитеља Митрофана
    Вороњешког, преподобног Сергија, игумана Радоњешког, преподобног Серафима,
    Саровског Чудотворца, Светих мученица Вере, Наде и Љубави и мајке њихове Софије,
    светих и праведних богоотаца Јоакима и Ане и свих светих Твојих, и помози мени,
    недостојном рабу Твојему (име оног који се моли), да ме избави од свих насртаја
    непријатељских, од сваке мађије, чаролије, врачања и од лукавих људи, да не узмогну
    учинити мени зла никаквога.
    Господе, светлошћу Твојег блистања сачувај ме ујутру, преко дана, навече и када сан
    долази, и силом благодати Твоје одврати и удаљи зла свака нечиста која дејствују по
    наговору ђавола. Ко је тако мислио и чинио - врати њихово зло назад у пакао, јер Твоје
    је Царство и Сила, и Слава, Оца и Сина и Светога Духа. Амин.


    10

    МОЛИТВА СВЕТОГ СВЕШТЕНОМУЧЕНИКА КИПРИЈАНА
    Против Враџбина

    Владару Господе Исусе Христе, Боже наш, Сведржитељу и управитељу свега,
    Свети и свепрослављени царе над цареви,а и Господару над господарима, слава теби!
    Ти који обитаваш у безграничној светлости и неприступној грмљавини, Тебе гледају
    хиљаде Сила и милијарде Светих Ангела и Архангела. Сада Ти се, пак, молим и
    преклињем Те Боже наш, да моја молитва пред Тобом, Боже и Господе Милости, буде
    као жртва благоугодна Теби. Сваки човек који има духа нечастивог да се сасвим очисти
    са целим домом својим. Ако је везан враџбином или злим делима или магијом или је
    спутан од седамдесет и две клетве зависти и омађијан и носи у себи триста шездесет и
    пет речи враџбине, које су на штету пропаст слугу Божијих (име) са свима домовима
    њиховим. Где год се прочита ова усрдна молитва пред Благодаћу Твојом, одмах да се
    ослободи сав народ и место од сваког гнева и болести и сваке свезе враџбина и бајања и
    магије, сваког урока и злог језика, пакости, немара и лењости, разузданости,
    неразборитости, слабости и безнађа, сваке неправде и сваке заблуде и преваре, или
    препреке долазеће од ђавола, као и слуге Божије (име) са свима домовима својим. И да
    буду разрешени и избављени у име Оца и Сина и Светога Духа. Амин.
    Било да су, те магије и враџбине, на небу, било на земљи, било у мору, или на
    било којем другом месту и пољу, да се одмах, овога часа, разреше и укину на слугама
    Божијим (име), и на свим домовима њиховим, и да се ослободе слуге Божије (име) и
    цели домови њихови од сваког злог дејства и магије, или злих очију, или зависти, или
    гатања, или злог језика, или враџбине, или проклетства, или анатеме, или клевете и
    сваке хуле или силе њене. Нека слуге Божије (име) одмах напусти сваки утицај
    нечастивог, призивањем светог Имена Твог, Оца и Јединородног Сина и Благог и
    Животворног Духа. Молитвом мене смиреног и благочестивог слуге Твог Кипријана,
    нека демони оду, побегну и нека се разреше лукавства њихова, и сав народ и сва
    творевина да се разреши сваке свезе и демона и слуге Божије (име), са свим домовима
    својим и стварима њиховим, и да будуслободни и избављени од сваке слабости и дејства
    нечастивиг и сваког демона и противничке силе, молимо ти се, да се разреше и да
    лукава дела нестану призивањем свесветог Духа бога Саваота.
    Било да су слуге Божије (име), на небу свезане или спутане, да се разреше, било
    да се враџбина на земљи налази, било на надвратници, да се разреше, било у прагу, или
    на коњској кожи, или у гвожђу, или у камену, или закуцана на дрвету,да се разреше и
    као дим ишчезну.
    Било запис мастилом, или крвљу људском, животињском, птичијом или рибљом,
    или оловом, или цинобером, или лимуновим соком, или нечим другим исписан и
    остављен на неком месту у земљи, па су их слуге божије (име) ископале на своју штету,
    у овом часу нека се разреше и укину и искорене дела враџбине са места и обиталишта
    где се ова моја молитва чита и врши ово мољење; било да су у дворишту куће ове
    враџбине закопане или су по њему расуте, или су на неком металу направљени чворови,
    да се разреше, било да су провучене кроз кости, или су у море, или бунар, или у гроб
    бачене, да се разреше, било да је ноктима људским, животињским, било птица живих и 11
    угинулих, или са земљом од умрлих начињен напитак, нека се разреше, ако су под
    плочу стављене или под тарабу, или ексером закуцане, или иглом прободене, да се
    разреше овога часа; било сребром, или златом, или другим неким металом да су
    учињена нечастива дела, да се разреше овога часа; било вуном, или памуком, или
    свилом, или ланом, или сукном, или неком другом биљком да су свезане, овога часа да
    се разреше; било да су у кревет заболи, нека се разреше овога часа; било да су омчом,
    или канапом, ил нечим другим везали, овога часа да се разреше; било да су их у води
    учинили, или у шупљем дрвету или у кључалој води да су их кували, да се разреше
    овога часа; било да су учињене у људској крви, или крви животиња или птица, или риба
    живих и угинулих, Ти
    Господе Боже наш знаш места и начине и људе, овога часа да се разреше и да се
    растуре дела враџбина ма где се налазила, а Своје слуге (име) сачувај са свим домовима
    њиховим. Нечастива дела нека се разреше и растуре и као дим да ишчезну пред слугам
    Божијим (име), у име Оца и Сина и Светога Духа, славом великог Бога Живога, да се
    сатру силом Часног и Животворног Крста све противничке силе, нека устукну дела
    враџбине и нека се удаље од слугу Божијих (име), молитвама мученика и свих Светих
    Твојих. Амин.
    Молимо Ти се и преклињемо Те, Господе Исусе Христе Боже наш, да ослободиш
    и оживотвориш сваку душу напаћену и слуге Твоје (име) са свим домовима њиховим,
    као и оне који пишу молитву моју и моле се њоме у дому овом, и који је носе као вечну
    заштиту. Десница Твоја Господе, да им буде покров и помоћ и нека у свему буде у дому
    овом радости и весеља.
    Да, Господе, услиши мене који Те молим, да се тамо, где се нађе ова молитва и
    мољење моје, разреши и ослободи сваки човек и дом његов од злог дејства, сваке
    слабости, сваке клетве и анатеме, сваког проклетства, сваког гнева, препреке, несреће,
    клетви, злих језика, зависти, урока, немара, разузданости, сладострасног наслађивања
    храном, слабости, безумности, неуздржљивости, неразборитости, гордости,
    немилосрдности, неправедности, распуштености, и сваке заблуде и преваре, именом
    ТвојимСветим и прослављеним у векове векова. Амин. Завршетак молитве


    Нека васкрсне Бог и нека се развеју непријатељи Његови, и нека беже од
    лица Његова сви који га мрзе. Као што ишчезава дим, да ишчезну, као што се топи
    восак од лица огња. Тако да погину грешници од лица Божијег, а праведници нека
    се веселе. Ево дан који створи Господ, радујмо се и веселимо се у њему.

    Отпуст:
    Христос, истинити Бог наш, молитвама Пречисте Владичице наше Богородице и
    Приснодјеве Марије, силом Часног и Животворног Крста, заштитништвом часних
    небеских Сила Бестелесних, Молитвама часног славног Пророка Претече и Крститеља
    Јована, Светих славних и свехвалних Апостола, Светих отаца наших васељенских
    учитеља и јерарха: Василија Великог, Григорија Богослова и Јована Златоустог,
    Атанасија и Кирила, Јована Милостивог патријарха Александријског, Николаја 12
    Мирликијског, Спиридона епископа Тримитундског Чудотворца, светог апостола
    првомученика и архиђакона Стефана, Преподобних и богоносних отаца наших:
    Антонија, Ефтимија, Саве Оцвећеног, Теодосија Општежитеља, Онуфрија, Арсенија и
    свих преподобних, Светих и целебних Бесребреника Козме и Дамјана, Кира и Јована,
    Пантелејмона и Ермолаја, Сампсона и Диомида, Мокија и Аниките, Талалеја и Трифуна
    и Панкратија архиепископа, Светих славних и добропобедних мученика, преподобних и
    богоносних отаца наших, Светих славних великомученика Георгија Победоносца,
    Димитрија Мироточивог, Теодора Тирона и Теодора Стратилата, Мине чудотворца и
    свештеномученика Харалампија и Елефтерија, Светих и праведних богоотаца Јоакима и
    Ане, Светог свештеномученика Кипријана и Свете Мученице Јустине и свих Светих,
    Молимо Те Многомилостиви Господе, услиши нас грешне који Ти се молимо и помилуј
    нас.
    Молитвама Светих Отаца наших, Господе Исусе Христе, Боже наш помилуј нас. Амин.
     
    На Strong.44, La.loca, Meckicja и 1 друга личност им се допаѓа ова.
  20. Alex.T

    Alex.T Истакнат член

    Се зачлени на:
    13 јануари 2018
    Пораки:
    173
    Допаѓања:
    188
    Пол:
    Машки
    А ти кажа кога? Може ќе умреш по 100 години. :)
     
    На WildMk, Justicija и Purplelilac им се допаѓа ова.