1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Гените или???

Дискусија во 'Канта' започната од Crazy009, 23 декември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Crazy009

  Crazy009 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 септември 2011
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  1
  Вака..имам проблем...одам на танцуванње,вежбам дома(по два саати) и никако да имам убаво тело..имам зборено со мајка ми и ми вика дека и она на мои години имала исто вакво тело..ако се мерам кај бутовите има 63 цм а кај половината 90-91 цм... тапа ми е.. сакам да ослабам..некои гелови,креми....??? помош!? ;(
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
  Има цели категории со совети за слабеење fitnes/ dieti/ разгледај таму низ темите :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.