1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Геодезија

Дискусија во 'Канта' започната од #Пепи, 1 февруари 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. #Пепи

  #Пепи Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јануари 2016
  Пораки:
  153
  Допаѓања:
  351
  Пол:
  Женски
  Темата е за сите студенти на геодезија и сите прашања поврзани за студирањето, предметите, условите, домашните задачи,програмите, професорите, учебниците и за приватните часови.
  :)(y)
   
 2. Pecky

  Pecky Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2014
  Пораки:
  26
  Допаѓања:
  8
  Пол:
  Машки
  Имам неколку прашања у врска со Градежен факултет (Геодезија) јас сум годинава матурант и би ми било од голема помош ако ми пише некој што е студент таму или што завршил тоа, се надевам ќе ми помогнете, ви благодарам :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.