1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Геј барови/клубови/кафичи

Дискусија во 'Канта' започната од Kate89love, 7 јуни 2018.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Kate89love

  Kate89love Активен член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2017
  Пораки:
  27
  Допаѓања:
  25
  Здраво,

  Имам другар што е геј и секаТ кога ке му кажам да одиме во некој геј бар ми вика дека нема кај нас.
  Дали не постои НИ ЕДЕН?
  Имам впечаток дека само не сака да оди во геј бар, ама не знам...
   
 2. Ketchup

  Ketchup Член на тимот

  Се зачлени на:
  23 декември 2014
  Пораки:
  6.541
  Допаѓања:
  45.094
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.