1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Геј клубови

Дискусија во 'Слободно време' започната од macedonec15, 7 август 2016.

 1. macedonec15

  macedonec15 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јуни 2015
  Пораки:
  227
  Допаѓања:
  118
  Пол:
  Машки
  каде во нашава држава има геј клубови каде може да се најдат дечки. Повејче сакам би дечки бидејчи и јас сум би
   
  На Ksana15, Milan444, Lolo5 и 2 други им се допаѓа ова.
 2. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  12.698
  Допаѓања:
  73.746
  Пол:
  Женски
  Мислам дека кај нас нема такви... не сме дотолку напредни. Ги има во држави каде се прифатени припадниците на LGBT а кај нас тие се сеуште омразени...
   
 3. Gosh

  Gosh Мразачка на луѓе

  Се зачлени на:
  10 октомври 2015
  Пораки:
  2.318
  Допаѓања:
  31.407
  Шот бар во Безистен ,Чаршија. Особено во сабота. Не е геј бар,али се збираат таму. Со среќа !(fingers)
   
  На Lolo5, Quinn и Bender Rodriguez им се допаѓа ова.
 4. blueeparadise

  blueeparadise Популарен член

  Се зачлени на:
  22 октомври 2010
  Пораки:
  3.413
  Допаѓања:
  6.037
  Клуб Бродвеј и Дамар во Скопска чаршија. Не знам дали се офишали геј клубови/барови ама најчесто геј/би популацијата оди таму. Кога ќе одиш земи ме и мене. :P
   
  На Milan444, Lolo5, Milita18 и 5 други им се допаѓа ова.
 5. Catnight

  Catnight Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јули 2016
  Пораки:
  282
  Допаѓања:
  723
  Во Македонија, геј клубови? Не зезај, попрво би го запалиле, во Србија сакаа да направат геј клуб ау брате толкав протест во животот немав видено. Значи тоа само горе по западните држави, оваму би те убиле ако си спротивно од нормала. Имав другарка која беше лезбејка, кога дознаа нејзините ја тепаа се додека не каже дека сака машко има сега 18 год и ја венчаа несреќно за еден маж. Страшно..
   
  На meckicka и HUNK им се допаѓа ова.
 6. kjukli

  kjukli Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 ноември 2014
  Пораки:
  3.057
  Допаѓања:
  28.609
  Пол:
  Женски
  Ова Дамар од пред некое време вака се вика? Јас колку што знам Бродвеј и уште еден имаше во чаршија.
   
 7. Sashko1992

  Sashko1992 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2016
  Пораки:
  1.114
  Допаѓања:
  1.524
  Пол:
  Машки
 8. blueeparadise

  blueeparadise Популарен член

  Се зачлени на:
  22 октомври 2010
  Пораки:
  3.413
  Допаѓања:
  6.037
  @kjukli Ејј, немам поима право да ти кажам, пред година дена исто ми го спомнаа Дамар, мислам дека од порано си постои, само може го прекрстиле. :)
   
  На kjukli му/ѝ се допаѓа ова.
 9. HUNK

  HUNK Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2016
  Пораки:
  504
  Допаѓања:
  1.028
  Па на колку години признала дека е љубител на женскиот пол ако на 18 ја венчале :D?
  Искрено смешно ми е ама тоа е.. кај некои луѓе,егоцентризмот им останува цел живот.. и многу рано се уфилмуваат дека се ''различни'' и стануваат љубители на истиот пол,блудници... итн итн :)
  Факултет..
   
  На Maca_<3 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. maca cvet

  maca cvet Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2014
  Пораки:
  683
  Допаѓања:
  455
  Пол:
  Женски
  Во Македонија треба да има такво нешо. Ама ние си сме заостаната нација и тоа е тоа.
   
  На Kameo му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Sashko1992

  Sashko1992 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2016
  Пораки:
  1.114
  Допаѓања:
  1.524
  Пол:
  Машки
  Не сме воопшто заостаната туку сме конзервативна нација, има голема разлика помеѓу овие два поими.
   
  Последна измена: 8 август 2016
  На Youknow, realGirl, EvAngelos и 2 други им се допаѓа ова.
 12. Sanjichka007

  Sanjichka007 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2012
  Пораки:
  1.544
  Допаѓања:
  11.924
  Пол:
  Женски
  Шот бар и Бродвеј останаа.
  Дамар се затвори од поодамна, на негово место се отвори обичен кафич.
  Радио бар е исто така место за ЛГБТ.
   
  На Quinn, Bender Rodriguez и kjukli им се допаѓа ова.
 13. kjukli

  kjukli Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 ноември 2014
  Пораки:
  3.057
  Допаѓања:
  28.609
  Пол:
  Женски
  Значи сепак и Шот бар е?
   
 14. Sanjichka007

  Sanjichka007 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2012
  Пораки:
  1.544
  Допаѓања:
  11.924
  Пол:
  Женски
  Јесте. :D
  Шот бар постои одамна, ама од како се затвори Дамар ова стана официјално место за ЛГБТ.
  Ама искрено мене не ме харесва. За разлика од бившо Дамар кај шо идеа класа луѓе, овде се се чурук луѓе. :D
  К’смет немит за мене таму. :P
   
  На Milan444, Bender Rodriguez, Ketchup и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 15. Punk girl

  Punk girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2015
  Пораки:
  218
  Допаѓања:
  434
  Пол:
  Женски
  Сегде искачаат ЛГБТ популацијата, ама се срамат , еве јас сум БИ и не кријам, никој не кренал рака на мене хахаха иако седам со забегани фаци што тепаат такви луѓе
   
  На Sunnny, Maca_<3 и Jasminkabibibi им се допаѓа ова.
 16. HUNK

  HUNK Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2016
  Пораки:
  504
  Допаѓања:
  1.028
  Значи ти си ''излезена надвор'' :D
   
 17. blueeparadise

  blueeparadise Популарен член

  Се зачлени на:
  22 октомври 2010
  Пораки:
  3.413
  Допаѓања:
  6.037
  Ааа заборавив да кажам, има многу по транс и техно журки, Капан ан, Хавана, Фабрика сега, овие што се на отворено журки.. Има некои девојчиња за мерак. :D
   
  На Milan444, Lolo5, КикиМаус и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 18. pupi.girl

  pupi.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2011
  Пораки:
  4.464
  Допаѓања:
  7.830
  Пол:
  Женски

  А дечковци има добри ? :D
   
  На blueeparadise му/ѝ се допаѓа ова.
 19. Bender Rodriguez

  Bender Rodriguez The lovable rascal

  Се зачлени на:
  27 јуни 2015
  Пораки:
  2.623
  Допаѓања:
  32.776
  Пол:
  Машки
  За другар да не прашуваш? :D
   
  На galapce, Ketchup и blueeparadise им се допаѓа ова.
 20. pupi.girl

  pupi.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2011
  Пораки:
  4.464
  Допаѓања:
  7.830
  Пол:
  Женски
  Не злато, за мене :D
   
  На Milan444, meckicka, Скопјетесакам и 1 друга личност им се допаѓа ова.