1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Геј порно

Дискусија во 'Секс' започната од RainBow, 9 ноември 2010.

 1. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.703
  Допаѓања:
  65.024
  Пол:
  Женски
  Сте гледале ли некогаш геј порно, чисто онака од љубопитност?
  Мене ми е неприродно. Целата таа работа, се тоа ми е некако гадно. Иако, смешно на моменти :lol:
   
  На TheDreamGirl, Bennaa и bilebt им се допаѓа ова.
 2. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.590
  Сум гледала и смешно ми е.
  :rofl:
  На моменти и гадно, ама сепак повеќе смешно.
  Се обидувам да држам отворен ум и да немам предрасуди... ама за геј порно некако слабо ми оди прогресивноста. :D
  Немам афинитети кон девојки, ама поприродно и поубаво ми е кога би гледала лезбејско, отколку геј порно.
  И машките се согласуваат со мене. ;) :D
   
  На Biny, Janina, blackwave и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 3. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.456
  ахахаххахха :clap: темава!!! закон!!! :rofl:

  само 2 збора ќе кажам- педерите имаат тело громмммммммм!!! плочка до плочка!!!!

  8) .... а се смеам како луда кога ги глеам :lol:

  толку :rofl:
   
  На Ruby13 и femtinka им се допаѓа ова.
 4. starfish

  starfish Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  4.833
  Допаѓања:
  10.128
  Пол:
  Женски
  Во моментот кога го прочитав насловот ми дојде смешно.
  Имам еднаш гледано, не по своја иницијатива, ни од љубопитонст. И искрено не ми беше баш пријатно за очи. Не дека имам проблем со хомосексулаците, ама да гледам порно - не благодарам. :tmi:
  Морам да го спомнам истото што и Трендафилка, дека лезбејските сцени и момети полесно можам да ги проголтам, не знам од која причина, ама така е. И вистина е дека речиси секој маж ќе каже дека е подобро лезбејски порнич, отколку геј. зошто е тоа така , не знам :?:

  Лудото ме изнасмеа!! :rofl: :rofl:
  И стварно во овој порничов што го гледав, момците беа страшно згодни, ем млади.
   
 5. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
  Одвратни се :puke:
   
  На wolf4e му/ѝ се допаѓа ова.
 6. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.703
  Допаѓања:
  65.024
  Пол:
  Женски
  Кога ќе земат да се лапаат тоа мажите е еден мнооогу одвратен момент. :puke: Има стварно многу грозотии, ама па и смешно делува некако :rofl:
   
  На TheDreamGirl и bilebt им се допаѓа ова.
 7. Phyramide

  Phyramide Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  3.009
  Допаѓања:
  14.809
  Мојата простопроширена либерална мисла нема желудник за гледање на геј порно :tmi: Не, не....не!

  Еднаш гледавме со друштво по препорака на еден другар филм со тема - истражување на оргазмот.Така нешто беше - во кратки црти, цура која не знае што е оргазам а патем новинарка, тргнува во потрага и прави анкети на разновидни парови за тоа како доживуваат оргазам.
  Long story short - филмов започнува со неколку напоредни сцени на тоа како луѓе свршуваат. Епа филмот не требаше да биде порно, ама имаше две сцени каде видов двајца геј партнери и еден геј сингл тип како си го направија ќејфот - кој сам, кој во двојка, и доста ми беше. Да не ви расправам до детали оној што беше сам, што направи. Нели, причината зошто Мерлин Менсон си скршил едно ребро.
  Е после ова не ми ни текнало да уклучам такво нешто. Имам избор и бирам поубави работи за следење. Поарно нешто што че ме попаљи, што би рекол тетоецот од немој не ме радуј.

  Не за друго, Мерлин Менсон ми искача стално пред фаца како си го ... овај онакво, знаете, и доста ми е :)
   
 8. red

  red Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 август 2010
  Пораки:
  480
  Допаѓања:
  130
  Пол:
  Женски
  имам гледано и тоа само 5 мин. не можев поќе не ми беше убаво за гледање. кога би бирала би одбрала лезбејки по примамливо е :D
   
 9. Kitten

  Kitten Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  9.375
  Допаѓања:
  42.188
  Пол:
  Женски
  Немам проблем со гледање геј-порно, дури некогаш можам и да се возбудам, посебно ако се погодат манекенски типчиња, згодни, бејби фејс :$
  Сепак не е мој жанр на порно, и сум гледала неколку пати од љубопитност.
  Мука ме фаќа кога ги гледам, тооолку згодни мужи, а педерчиња :(
   
  На Strumfeta93 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. rossonerka

  rossonerka Популарен член

  Се зачлени на:
  13 април 2010
  Пораки:
  4.160
  Допаѓања:
  15.286
  Имам од љубопитност гледано, нормално да видам како се задоволуваат.
  И само едно ќе кажам гадноооооо, а воопшто не ми беше смешно.

  Ама мора да кажам нешто, се изненадив зашто на пасивниот геј момак, пенисот не му е во ерекција. Си викам овој не ли ужива??? :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
  Мора еден ден да прашам некој педер зашто е тоа така :lol:
   
  На senses му/ѝ се допаѓа ова.
 11. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.276
  и јас истото се изненадив и прашав педер 8) и ми рече дека тоа било полуерекција, па сега видете :lol:

  мене сето тоа не ми е смешно, глупо ми е- колку и да сум либерална и да се дружам со нив, кога ќе мми текне што прават ми се гади.
   
 12. Lacrimosa

  Lacrimosa Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јули 2010
  Пораки:
  1.833
  Допаѓања:
  2.930
  Пол:
  Женски
  Имам гледано, еднаш му пуштав на дечкото па тој бегаше нејќеше ни да погледне :D
  Мене ми е смешно, едниот го задоволува другиот, а него пенисот му се фрчи ваму таму :rofl:
  Стварно глетката е смешна, за некого и гадна али за мене во никој случај не е убава и страсна. :lol:
  Додека лезбејска сцена е далеку каде-каде поубава и посекси, две женски тела се допираат, па и бакнежите... :angel:
   
 13. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.703
  Допаѓања:
  65.024
  Пол:
  Женски
  Хахаха леле ова со пенисов :D Инаку и јас мислев дека на пасив дечкото пенисот му е во ерекција :?: Што му е тогаш задоволство? Ех да имаше некое гејче на форумов да објасни :lol:
   
 14. ciribiribela

  ciribiribela Популарен член

  Се зачлени на:
  12 август 2010
  Пораки:
  1.272
  Допаѓања:
  651
  Пол:
  Женски
  Имам ѕирнато, ама не сум гледала многу, од едноставна причина што никако не можам да сфатам, како може толку убави и згодни момци да се педери :( А башка тоа што е неприродно кога се бакнуваат :puke:
   
 15. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.276
  абре тоа е комплицирна тема, не се зафркавајте и јас како што знам повеќето гееви сакаат да се активни, така да... :wasntme:

  а за да се задоволи машкото се потреби 6цм бидејќи толку е оддалечена простатата од анусот.

  Ама да си останеме на темата, дали сте гледале и како сте го доживеале тоа?
  Да не ги објаснуваме нивните чувства и ерекции
   
 16. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.852
  Пол:
  Женски
  E да, еднаш со другарка ми најдовме кај неа дома и го пуштивме(на цд-то имаше пишано геј порн, па се глупиравме малку да го видиме). И имаше што да се види :rofl: Му се мафтаа на двајцата наваму-натаму :rofl: дури и тој што снимаше се вмеша :o И да ви кажам, од еден машки орган фазла ако има, батали, не бива :!: :lol: :puke:
   
 17. zenska

  zenska Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2010
  Пораки:
  357
  Допаѓања:
  339
  ауу не,нешто одвратано, освен ако не се две женски :D :D
   
  На Sunnny му/ѝ се допаѓа ова.
 18. ivance5

  ivance5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  226
  Допаѓања:
  196
  Сум гледала и си воздивнував...Зошто толку убави и згодни мажи да бидат педери?!
  Инаку сексот...бљаааак! Неможам да разберам!
   
 19. Ema.Sk

  Ema.Sk Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2009
  Пораки:
  1.311
  Допаѓања:
  4.752
  Сум гледала чисто од љубопитност. Беше порничот во тројка , двајца со девојка .
  Додуша ми падна жал малку за неа , на едниот му го п*ши а тие се лапаат :puke:
  Не беше главна улога во филмот , ја викнале да врши blowjob додека овие
  си играат Курто на Мурто , Мурто на Курто :lol:
   
  На Milan444 му/ѝ се допаѓа ова.
 20. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.276
  Море, море сите воајерки испаднавме :rofl: и после само машките сакале да гледаат лезбејки :P :lol: