1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Гимназија Јосип Броз Тито

Дискусија во 'Канта' започната од DirtyQueen, 18 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. DirtyQueen

  DirtyQueen Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 мај 2011
  Пораки:
  234
  Допаѓања:
  179
  Пол:
  Женски
  Епа вакаа..сакав да ве прашам дали некој знае со колку бодови примаат во јбт.. Планирам таму да се запишувам, ама некако ме бунат оценкките..Ми кажаа дека примале скроз одлични, а јас на пример вкупно од 5то до 8мо имам 3 или 4 четворки другите ми се петки :!: .. Ако некој може да ми помогне,па да ми ја прати листата со бодови би била благодарна :angel:
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.881
  Допаѓања:
  65.890
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.