1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Гимнастика во вода

Дискусија во 'Спорт' започната од papagal4e, 13 јули 2012.

 1. papagal4e

  papagal4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 мај 2010
  Пораки:
  191
  Допаѓања:
  135
  Јас ја научив оваа гимнастика на 4 годинки,и е многу лесно.Дали вие ја знаете?Дали сакате да ја научите?
  и ако е за бришење,бришете ја :)
   
 2. Adi888

  Adi888 Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  6.160
  Допаѓања:
  22.980
  Пол:
  Женски
  Како ја научи гимнастиката во вода? и јас сакаам :D
   
 3. papagal4e

  papagal4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 мај 2010
  Пораки:
  191
  Допаѓања:
  135
  Исто е како на копно ;)
  Мене мајка ми ме научи :)
   
  На Adi888 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. calm-girl

  calm-girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2021
  Пораки:
  599
  Допаѓања:
  885
  Пол:
  Женски
  Ај да ја активирам темава малце (се надевам).
  Може ли да се изгуби тежина кога се практикува гимнастика во вода?

  Ме заинтегрира оваа гимнастиката во вода. Ммммммм :inlove:
   
  Последна измена: 5 август 2021
  На темјанушка му/ѝ се допаѓа ова.