1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Гинеколог - Штип

Дискусија во 'Канта' започната од merina.93, 17 ноември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. merina.93

  merina.93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 ноември 2013
  Пораки:
  328
  Допаѓања:
  295
  Здраво, девојки. Сакам да замолам ако има некој од Штип овде да ми препорача добар гинеколог, би сакала да одам на преглед. Ви благодарам. :)
   
 2. Emotional123

  Emotional123 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јули 2011
  Пораки:
  4.341
  Допаѓања:
  14.474
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.